Akademia Sztuki w Szczecinie(Niepublliczna)

palceholder

70-562 Szczecin

pl. Orła Białego 2

tel.:

+48 664 080 223,
+48 664 080 235

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Sztuki w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jarek
  Grafika komputerowa i produkcja multimedialna

  studiuję gry, główny problem polega na braku dostatecznej ilości wykładowców i niezadowalającym poziomie organizacji. Często trudno jest uzyskać potrzebne informacje i załatwić sprawy w jeden dzień. Jeśli chodzi o kierunek animacji 2D, jego wykładowczyni robi wrażenie mimo niedługiego stażu. Jednak pozostałe przedmioty cierpią z powodu braku zaangażowania wykładowców i niedostatków w kadzie. Jeśli ktoś szuka wysokiej jakości edukacji w tym obszarze, futuregames może być lepszym wyborem.

  26-03-2024
 • Ula
  Architektura wnętrz - profil praktyczny

  Organizacja i przepływ informacji na uczelni pozostawiają wiele do życzenia. Często trzeba poświęcić sporo czasu na załatwienie spraw, a wsparcie psychologiczne jest trudno dostępne i nie zawsze satysfakcjonujące. Jeśli ktoś rozważa wybór między studiami artystycznymi a innymi kierunkami, mogę polecić te drugie. Mimo że sam kierunek jest interesujący, ogólnie jestem trochę rozczarowana.

  12-12-2023
 • Marlena
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

  Jestem studentką na kierunku projektowanie mody. Bardzo mi się tu podoba, ludzie są świetni. Wielu bardzo dobrych wykładowców z wiedzą i artystycznym podejściem. Studenci też są super. Raczej takie artystyczne dusze, mocno odjechane. Zawarłam tutaj kilka fajnych przyjaźni i wygląda na to, że to takie przyjaźnie na całe życie. Jednym słowem warto przynajmniej z mojego punktu widzenia, bo ja to kocham. Także wszystko to kwestia indywidualnego podejścia i indywidualnych oczekiwań. Ja polecam

  20-04-2022
 • Marcin
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

  Uczę się tutaj na kierunku dyrygentura klasyczna. Mi tutaj się podoba. Wykładowcy to profesjonalni zawodowi muzycy. Może czasmi maja swoje humory i kaprysy, ale uwazam że wszystko jest w granicach normy. Oczywiście jedni studenci sa lubiani trochę bardziej inni trochę mniej. Jak podpadniesz to pewnie jest gorzej. Ja Ne wpadłem jak do tej pory w żaden konflikt, także mi się podoba. Czuje tez że się rozwijam. Uważam, że uczelnia trzyma przyzwoity poziom spokojnie mogę Wam polecić.

  23-02-2021