Akademia sztuki w Szczecinie(Niepublliczna)

70-562 Szczecin

plac Orła Białego 2

tel.:

ikonka email do uczelni

sekretariat@akademiasztuki.eu

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia sztuki w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marlena
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

  Jestem studentką na kierunku projektowanie mody. Bardzo mi się tu podoba, ludzie są świetni. Wielu bardzo dobrych wykładowców z wiedzą i artystycznym podejściem. Studenci też są super. Raczej takie artystyczne dusze, mocno odjechane. Zawarłam tutaj kilka fajnych przyjaźni i wygląda na to, że to takie przyjaźnie na całe życie. Jednym słowem warto przynajmniej z mojego punktu widzenia, bo ja to kocham. Także wszystko to kwestia indywidualnego podejścia i indywidualnych oczekiwań. Ja polecam

  20-04-2022
 • Marcin
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

  Uczę się tutaj na kierunku dyrygentura klasyczna. Mi tutaj się podoba. Wykładowcy to profesjonalni zawodowi muzycy. Może czasmi maja swoje humory i kaprysy, ale uwazam że wszystko jest w granicach normy. Oczywiście jedni studenci sa lubiani trochę bardziej inni trochę mniej. Jak podpadniesz to pewnie jest gorzej. Ja Ne wpadłem jak do tej pory w żaden konflikt, także mi się podoba. Czuje tez że się rozwijam. Uważam, że uczelnia trzyma przyzwoity poziom spokojnie mogę Wam polecić.

  23-02-2021
 • Reklama - Politechnika Morska w Szczecinie