Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska (PWSOS)(Niepublliczna)

palceholder

26-600 Radom

Marii Fołtyn 6c

tel.:

48 383-11-50 do 55

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska (PWSOS). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Janek
  Ochrona środowiska

  Nauka na pierwszych dwóch latach zdecydowanie należy do intensywnych. Wiele przedmiotów i szeroki zakres materiału sprawia, że trzeba przysiąść do nauki. Później jednak wiele egzaminów odchodzi i robi się coraz luźniej. Jeżeli chodzi o uczelnię to plan zajęć jest układany bardzo sensownie i nie ma zbyt długich okienek pomiędzy zajęciami. Dodatkowo uczelnia prowadzi wiele zajęć praktycznych. Wiele specjalności na kierunku także sprawia, że każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Ogólna atmosfera na uczelni również zasługuje na plus mimo, że oczywiście znajdzie się kilku mniej przyjaznych wykładowców.

  22-01-2024
 • Helena
  Ochrona środowiska

  Pierwszy rok studiów inżynierskich to zdecydowanie więcej nauki niż w liceum. Sam zakres materiału nie jest jednak ponad siły i można przy odrobinie chęci opanować wszystkie zagadnienia. W kolejnych latach jest dużo łatwiej. Wykładowcy jak wiadomo są różni, ale większość przez cały okres nauki była bardzo pomocna i chętnie dzieliła się swoją wiedzą. W przypadku studiów magisterskich jest natomiast jeszcze łatwiej. Wynika to przede wszystkim z bardzo dobrej atmosfery i tego, że wszyscy się ze sobą znają. Ogólnie polecam kierunek Ochrona Środowiska każdej osobie, która szuka przyszłościowych studiów, na których panuje świetna atmosfera.

  23-11-2023
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)


 • Adam
  Ochrona środowiska

  Studiuję Na tej uczelni na kierunku ochrona środowiska. Jak dla mnie to poziom szkoły jest dość średni. Nie powiem, ze jest tam jakas tragedia, ale jak dla mnie to trochę takie przedłużenie liceum. Wykładowcy raczej wielkiej pasji to nie przejawiają. Oczywiście trafi się może paru lepszych, ale reszta bym powiedział mocno średnia. Z jednej strony może lepiej byłoby studiować w Warszawie, ale niskie koszy studiowania w Radomiu przeważyły. W sumie największą zaletą studiowania tutaj są nie wygórowane koszty.

  06-04-2021