Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy (WISBiOP) w Radomiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kamil
  Budownictwo

  Na pierwszym roku przede wszystkim studenci poznają sam kierunek i przygotowują się do dalszych lat. Na plus sam sposób nauki, który zdecydowanie bardziej mi odpowiadał. Wszystkie sprawdzenia wiedzy są zapowiedziane i odbywają się na jasnych zasadach. Samej nauki także nie jest przytłaczająca ilość. Dodatkowo w kolejnych latach jest jeszcze łatwiej. Wystarczy jedynie systematycznie się uczyć. Inni studenci są bardzo pomocni i w większości w porządku, a wykładowcy są naprawdę przemili. Dzięki temu na uczelni panuje świetna atmosfera i studia są bardzo przyjemne.

  25-01-2024
 • Jarek
  Budownictwo

  Ilość materiału do nauki to naprawdę duży skok względem szkoły średniej. Szybko jednak można przyzwyczaić się do innego trybu nauki i poradzić sobie z nauką większych partii materiału. Największe problemy sprawia matematyka, której nie zdaje wielu studentów. Mimo tego jednak łatwo wygospodarować czas wolny i wspólnie z innymi studentami wyskoczyć na imprezę czy pograć w gry. Atmosfera jest oczywiście różna i można znaleźć zarówno ludzi w porządku, jak i takich, z którymi ciężko się dogadać. Podobna sytuacja z wykładowcami.

  29-11-2023
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)


 • Michał
  Budownictwo

  Jestem studentem tej Szkoły na kierunku budownictwo. Wydaje się, że aby uzyskać dyplom inżyniera to trzeba się nieżle napracować. Z tego co widzę to uczelnia nie stawia poprzeczki bardzo wysoko i uzyskanie dyplomu z moich dotychczasowych obserwacji nie będzie szczególnie trudne. Ile ten dyplom będzie wart to tez inna sprawa. Ale przecież w tym zawodzie można uzyskać dodatkowe uprawnienia budowlane i korzystać z nich. Jest to uczelnia dla ludzi którzy nie lubią duzo zakuwać a na koniec otrzymać dyplom ukończenia studiów. Taka jest moja opinia z moich dotychczasowych obserwacji. Decyzja należy do Was czy coś takiego Wam pasuje.

  12-04-2021