Wyższa Szkoła Unii - Terra w Poznaniu (WSUNITERRA)

61-527 Poznań

ul. Generała Prądzyńskiego 53

tel.:

+48618330530

ikonka email do uczelni

dziekanat@wsuniterra.pl

Studia dyplomowe
Dietetyka
Pedagogika specjalna

Opis Uczelni

Historia Wyższej Szkoły Uni-Terra, sięga 1999r, kiedy organizacja skupiająca pedagogów, terapeutów i psychologów, zaczęła szeroko propagować integrację osób niepełnosprawnych, skupiając się szczególnie na dzieciach i młodzieży., tworząc Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Praca organiczna i kształcenie ustawiczne dedykowane głównie pracownikom oświaty sprawiło, że kilkadziesiąt tysięcy nauczycieli odbyło kursy i szkolenia w poznańskiej placówce. Duże zainteresowanie problematyką integracji osób niepełnosprawnych i wiedza wykładowców, doprowadziły do powstania szkoły wyższej. Dzięki poznańskiej uczelni, pedagodzy i nauczyciele pracujący z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, zdobywają niezbędną wiedzę niezbędną w wykonywaniu tak odpowiedzialnej pracy.

Dynamiczny rozwój Wyższej Szkoły Uni-Terra w Poznaniu, powoduje tworzenie nowych, specjalistycznych kierunków, odpowiadających współczesnym problemom dotyczącym integracji. Studenci i słuchacze uczelni mogą przygotować się do odpowiedzialnej pracy studiując kierunki związane nie tylko z pedagogiką specjalną, ale również z dietetyką czy wychowaniem fizycznym.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Dietetyka 4200 zł 2900 zł
Pedagogika specjalna 4200 zł 3500 zł

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Najlepsza Uczelnia Niepubliczna Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
Czy warto studiować Dietetykę w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie?
WSG Dietetyka

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni wielkopolskie