Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Lubelski Festiwal Nauki - wstępne informacjeZapraszamy do udziału w XV Lubelskim Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 15-21 września 2018 r. pod hasłem Człowiek inspiracją nauki. Głównym Organizatorem Festiwalu jest Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Celem Festiwalu jest przede wszystkim upowszechnianie nauki w społeczeństwie, w szczególności wśród młodzieży, poprzez prezentację najciekawszych projektów badawczych realizowanych w uczelniach i jednostkach naukowych. Odbędzie się ona w trakcie całego Festiwalu oraz podczas Lubelskiego Pikniku Naukowego.

Dotychczas w Lublinie odbyło się czternaście edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki, w których łącznie zostało zgłoszonych i zaprezentowanych niemal 11.000 projektów, przy czym zdecydowana większość była powtarzana wielokrotnie – rekordowe nawet 16 razy! Na I edycję LFN zgłoszono ponad 200 ciekawych projektów, a na rekordową XIV edycję – aż 1.380.
Rezerwacja uczestnictwa

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc istnieje konieczność rezerwacji uczestnictwa. Tylko osoby zarejestrowane w systemie LFN będą mogły dokonać rezerwacji.

Zarejestrowanie w systemie LFN jest równoznaczne z założeniem konta uczestnika. Po wypełnieniu formularza na adres poczty elektronicznej osoby rejestrującej się zostanie wysłany email aktywujący konto i potwierdzający zarejestrowanie w systemie. Należy kliknąć na przesłany link! Logowanie do systemu LFN będzie możliwe po adresu email oraz hasła użytkownika.

Ze względów organizacyjnych uczestnicy Festiwalu mogą dokonać rezerwacji maksymalnie 5 miejsc na edycję projektu.

Aby zarezerwować uczestnictwo dla większej grupy należy zarejestrować się jako nauczyciel (lub poprosić Biuro LFN o zmianę statusu uczestnika).
Więcej informacji dostępnych pod adresem: Info o festiwalu


Data publikacji: 12.08.2018