Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Witelona w Legnicy

59-220 Legnica

ul. Sejmowa 5a

tel.:

76 723 21 50 i 51

ikonka email do uczelni

pwsz@pwsz.legnica.edu.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Witelona w Legnicy . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiuję administracje na PWSZ w Legnicy. Osobiście sobie chwalę Uczelnie. Ma przyzwoitą siedzibę a także dla mnie satysfakcjonujący poziom. Miom zdaniem wiedzę praktyczna która nam się przyda do wykonania zawodu dostaniemy w pracy. Uczelnia powinna dać nam trochę ogólnej teorii która daje. Roboty jest dużo głównie przed sesja i wtedy trzeba się zmobilizować. W administracji jest dużo pamięciówek typu ustawy, kodeksy itd. Jak do tej pory nie miałam żadnych poprawek ani warunków. W ciągu roku jest względny luz. Najważniejsze co szkoła daje to dyplom. Wiem, że to jest częsty wymóg aby otrzymać pracę w administracji publicznej. Dodatkowym, ale tez istotnym czynnikiem sa kontakty towarzyskie jakie nawiązujemy na uczelni. Ja mam dość fajną grupe także jestem zadowolona.

  Sylwia
  Administracja
  19-02-2021
 • Studiuje dietetykę w tej szkole. Wybrałam ten kierunek ponieważ jest to zgodne z moimi zainteresowaniami. Zajęcia są ciekawe, wiele rzeczy można się nauczyć od strony teoretycznej. Wiem, że podobno ten kierunek jest perspektywiczny, bo ludzie przywiązują coraz więcej wagi do kultury żywienia. Najchętnie prowadziła bym własny gabinet dotyczący poradnictwa w tym zakresie, ale mam wątpliwości czy wielu będzie chętnych na takie usługi. Szczególnie w takim mniejszym mieście jak Legnica. Po trzecim roku uzyskam tytul licencjata i wtedy zastanowię się co dalej. Bardzo chciałbym pracowac w zawodzie dietetyka, ale nie okaże się jakie sa realne perspektywy pracy w tym zawodzie.

  Kasia
  Dietetyka
  12-02-2021