Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Nabór zimowy na uczelniach w Katowicach 2023

Nabór zimowy na uczelniach w Katowicach 20231. Uniwersytet Ekonomiczny (UE) w Katowicach

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest państwową szkołą wyższą, założoną w 1937 roku. Uczelnia w swojej strukturze posiada 4 wydziały: Ekonomii, Finansów, Informatyki i Komunikacji, Zarządzania, a także filię w Rybniku. Studenci mają do wyboru studia: licencjackie, magisterskie, doktoranckie, MBA, podyplomowe.

Rekrutacja zimowa rozpoczęła się 10 stycznia i organizuje 3 nabory, dlatego też będzie trwała do 06 marca. Kierunkiem do wyboru są studia magisterskie na kierunku Logistyka w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Ostatni nabór (rozpocznie się 21.02 i potrwa do 06.03 br.) uwzględnia wyłącznie podjęcie studiów w trybie niestacjonarnym.

Więcej informacji o naborze na semestr letni znajdziesz na stronie Rekrutacja zimowa na UE w Katowicach.

Aby poznać pełną ofetrę edukacyjną uczelni, sprawdź stronę UE w Katowicach - kierunki studiów.

 

2. Uniwersytet Śląski (UŚ)

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Uniwersytet Śląski (UŚ) to publiczna uczelnia akademicka, która została założona w 1968 r. Na UŚ funkcjonuje 8 wydziałów, których siedziby są rozmieszczone w Cieszynie, Katowicach oraz Sosnowcu. Rocznie kształci ona około 25 tys. studentów.

Rekrutacja zimowa na Uniwersytecie Śląskim rozpoczęła się 15 grudnia 2022 r. i potrwa do 05.02 br. Wówczas można się zarejestrować na studia:

  • II stopnia: Chemia, Fizyka medyczna, Geologia stosowana, Informatyka (zaoczne i dzienne), Inżynieria biomedyczna, Inżynieria materiałowa, Mechatronika oraz Mikro i nanotechnologia.
  • podyplomowe: Doskonalące studia podyplomowe dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w zakresie edukacji informatycznej, Doskonalące studia podyplomowe dla nauczycieli informatyki, Kwalifikacyjne studia podyplomowe przygotowujące nauczycieli do nauczania informatyki, Lider – kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego i inne.

Więcej informacji o tym naborze na uczelni, uzyskasz na stronie Nabór zimowy na Uniwersytecie Śląskim.

 

3. Politechnika Śląska

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Politechnika Śląska to publiczna uczelnia techniczna, mająca swoją siedzibę w Gliwicach. Powstała w 1945 roku. Uczelnia posiada 15 wydziałów, z czego 11 znajduje się w Gliwicach, 2 w Katowicach oraz kolejne 2 w Zabrzu.

Nabór na semestr letni rozpoczął się 11 stycznia i potrwa do 13 lutego br. Dotyczy on studiów:

  • I stopnia (licencjackich): Analityka biznesowa, Architektura wnętrz, Lingwistyka stosowana, Matematyka, Zarządzanie (st. i niest.), Zarządzanie projektami (st. i niest.).
  • I stopnia inżynierskich, w tym m.in. Chemia, Budownictwo, Energetyka, Modelowanie komputerowe, Informatyka i inne.
  • kierunku Architektura.

Więcej informacji o rekrutacji na semestr letni na PŚ, znajdziesz na stronie Nabór na semestr letni na PŚ.

Jeśli interesuje Cię pełna oferta edukacyjna uczelni, zobacz stronę Politechnika Śląska - kierunki studiów.

 

4. Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach jest prywatną szkołą wyższą, która została utworzona w 2008 roku. Kształci ona na kierunkach studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych.

Rekrutacja zimowa już się rozpoczęła, umożliwiając tym samym kandydatom rozpoczęcie nauki od semestru letniego roku akademickiego 2022/23. Uwzględnia ona następujące kierunki:

  • I stopnia niestacjonarne: Kosmetologia, Dietetyka.
  • podyplomowe: Psychodietetyka, Dietetyka bariatryczna, Medycyna estetyczna (specjalistyczne studia dla lekarzy), Trychologia, Psychokosmetologia, Enologia, Podologia, Stylizacja i wizaż, Kosmetologia i body fitness, Innowacyjne techniki SPA, Dietetyka i praktyka planowania żywienia, Dietetyka w sporcie, Kosmetologia pielęgnacyjna oraz Kosmetologia w medycynie estetycznej.

Więcej o rekrutacji śródrocznej na ŚWSM, przeczytasz na stronie Nabór zimowy w ŚWSM w Katowicach.

Aby sprawdzić pełną ofertę edukacyjną tej uczelni, sprawdź stronę ŚWSM w Katowicach - kierunki studiów.


Data publikacji: 01.02.2023
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Katowice