Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zarządzania (WSZ) w Częstochowie

Wyższa Szkoła Zarządzania (WSZ) w Częstochowie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania (WSZ) w Częstochowie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Robiłam na WSZ studia podyplomowe. Zatrudniona jestem w innym zawodzie a dyplomu z oligofrenopedagogiki potrzebowałam dodatkowo. Sama uczelnia średnia-dość brudno i dawno nie remontowane jak na uczelnie prywatna... Widok odstrasza, ale plusem byli niewymagający nauczyciele... Podsumowując... Umiarkowanie polecam ;) podyplomowe studia można zrobić, ale sama drugi raz nie poszłabym.

  karolka
  Oligofrenopedagogika i rewalidacja
  06-02-2018
 • Bardzo dobrze mi się studiuje na tej uczelni. Wykładowcy są wymagający ale też dobrze przekazują wiedzę. Wiadomo jak na każdej uczelni czy w szkole każdy przedmiot ma swoich zwolenników i przeciwników. W tym momencie większość kadry profesorów została zmieniona więc niestety nie znam ich wszystkich ale wydaje mi się, że są bardzo pomocni i wyrozumiali. Z tego co mi wiadomo, dużo profesorów pracuje na uniwersytecie i u nas.

  karolinaa
  Administracja
  29-01-2018