Wyższa Szkoła Zarządzania (WSZ) w Częstochowie

42-200 Częstochowa

ul. 1 Maja 40

tel.:

34 368 30 53, 34 368 06 08

ikonka email do uczelni

dziekanat1@wsz.edu.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania (WSZ) w Częstochowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Sama Szkoła raczej się stara wyjść naprzeciw studenta, choć w praktyce różnie z tym bywa. Jest w dziekanacie jedna Pani, że jak na nia trafisz to masakra. Nie wiem, czemu jej nie wyrzuca. Ma plecy czy coś takiego. Wykładowcy są w miarę kompetentni i kontaktowi. Jeśli chodzi o praktyki a tych na pielęgniarstwie jest naprawdę dużo to tu też bywa bardzo różnie. Ja trafiłam na takie osoby, że zastanawiałam się czy w ogóle nie zrezygnować. Miałam kryzys. To wszystko zależy na kogo trafisz. Jak masz troszkę więcej farta to trafisz na milszych ludzi. Ważny element też to kasa. Większość praktyk jest bezpłatna. Z tym też musicie się liczyć, że po pewnym czasie jakieś kompetencje już macie, wykonujecie swoją pracę a nikt Wam za nia nie zapłaci. Także na początku, będą koszty, koszy i jeszcze raz koszty. Sam zawód trzeba przyznać,że do najłatwiejszych też nie należy.

  Kornelia
  Pielęgniarstwo
  13-04-2021
 • Robiłam na WSZ studia podyplomowe. Zatrudniona jestem w innym zawodzie a dyplomu z oligofrenopedagogiki potrzebowałam dodatkowo. Sama uczelnia średnia-dość brudno i dawno nie remontowane jak na uczelnie prywatna... Widok odstrasza, ale plusem byli niewymagający nauczyciele... Podsumowując... Umiarkowanie polecam ;) podyplomowe studia można zrobić, ale sama drugi raz nie poszłabym.

  karolka
  Oligofrenopedagogika i rewalidacja
  06-02-2018
 • Bardzo dobrze mi się studiuje na tej uczelni. Wykładowcy są wymagający ale też dobrze przekazują wiedzę. Wiadomo jak na każdej uczelni czy w szkole każdy przedmiot ma swoich zwolenników i przeciwników. W tym momencie większość kadry profesorów została zmieniona więc niestety nie znam ich wszystkich ale wydaje mi się, że są bardzo pomocni i wyrozumiali. Z tego co mi wiadomo, dużo profesorów pracuje na uniwersytecie i u nas.

  karolinaa
  Administracja
  29-01-2018