Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na WSPA w Lublinie - rekrutacja 2023/2024

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na WSPA w Lublinie - rekrutacja 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji na rok 2023/2024
 

Przeglądając oferty edukacyjne szkół wyższych, dotyczących nawet takiego samego kierunku, należy dokładnie zapoznać się z zasadami rekrutacji i wymogami stawianymi kandydatom. Niektóre uczelnie mogą stosować własne zasady przyjęć na studia, odmienne niż w innych uczelniach.

Po podjęciu decyzji co do kierunku przyszłych studiów i wyborze uczelni, warto sprawdzić aktualność zasad obowiązujących kandydatów podczas przyjęć na studia, które znajdziesz tutaj - zasady rekrutacji - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji. 

Regularnie odwiedzając stronę uczelni, nie przegapisz ważnych komunikatów związanych z rekrutacją i zasadami obowiązującymi w danym roku akademickim. WSPA w Lublinie, to nowoczesna uczelnia, która w procesie rekrutacyjnym stara się uprościć kandydatom na studia wyższe wszelkie procedury postępowania.

budynek uczelni
fasada budynku


Jednolite studia magisterskie


Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to kierunek jednolitych studiów magisterskich, oferowany przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, kandydaci na ten kierunek, przyjmowani są na podstawie zgłoszeń i rejestracji dokonaj online lub osobiście, uczelnia nie przewiduje limitów wolnych miejsc, w przypadku dużej liczby zgłoszeń, decydująca będzie kolejność dokonanych przez kandydatów rejestracji.


Opinie o Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Szukając najbardziej miarodajnych informacji na temat wybranego kierunku i samej uczelni, można zapoznać się z licznymi broszurami i portalami dla kandydatów, lub przejść na stronę - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji – opinie, gdzie można znaleźć uczciwy punkt widzenia i autentyczne uwagi dotyczące uczelni, wygłaszane przez byłych i obecnych studentów.

Zasady rekrutacji na studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji na rok 2023/2024 
Zasady rekrutacji na studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji na rok 2023/2024 


Opis studiów na kierunku Pedagogika na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Kierunek, jakim jest Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oferowany przez WSPA w Lublinie, to nauka na interdyscyplinarnych studiach, gdzie oprócz ściśle kierunkowych przedmiotów pedagogicznych, wykładane są również elementy filozofii, socjologii, zapewniając dobry start podczas pracy w ośrodkach przedszkolnych, szkołach podstawowych w klasach I-III, zakładach opiekuńczych i wychowawczych, świetlicach i domach kultury.

Opis studiów na kierunku Pedagogika na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji
Opis studiów na kierunku Pedagogika na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Czego się nauczysz na kierunku pedagogicznym na WSPA?


Zajęcia praktyczne i wykłady na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, obejmuje zajęcia z przedmiotów kierunkowych, matematyki, informatyki, historii, przyrody czy propedeutyki.

Nauka przygotowuje studentów do przyszłej roli w odpowiedzialnym zawodzie pedagoga, opiekuna, wychowawcy czy animatora kulturalno-oświatowego, wśród wykładanych w trakcie nauki przedmiotów, można znaleźć takie jak:

  • Pedagogika ogólna,
  • Edukacja i wychowanie młodego dziecka,
  • Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania,
  • Profilaktyka i terapia trudności wychowawczych,
  • Psychologia społeczna,
  • Kierowanie własnym rozwojem.

Więcej o kierunku na WSPA przeczytasz na stronie: Program studiów na kierunek Pedagogika na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji.

 

Zobacz również:

Informacje o kierunku Pedagogika na 4 uczelniach w Lublinie

Informacje o kierunku Socjologia na 4 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 10.07.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Pedagogika w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Pedagogika w innych miastach