Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie – zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie – zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na rok 2022/2023


Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie to jedna z renomowanych uczelni, która w swojej ofercie posiada kierunek pedagogika. W celu przystąpienia do studiów warto odwiedzić stronę zawierającą zasady rekrutacji UP w Lublinie.

Regularne zmiany w zasadach naboru na kierunek sprawiają, że każdy z kandydatów powinien regularnie odwiedzać stronę uczelni. Dzięki temu będzie w stanie zdobyć bardzo szeroki zakres wiedzy i będzie znakomicie przygotowany do podjęcia zatrudnienia w wielu renomowanych przedsiębiorstwach.
Podstawą przyjęcia na studia jest konkurs świadectw.


Studia I stopnia


Rekrutacja na kierunek logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczym uwzględnia takie przedmioty maturalne jak: język obcy oraz jeden przedmiot dodatkowy. Przedmioty dodatkowe to: biologia, chemia, fizyka i astronomia, matematyka, informatyka, geografia.


Opinie o Uniwersytecie Przyrodniczym


Wybranie odpowiedniej uczelni to nie lada wyzwanie i przedsięwzięcie, do którego należy w odpowiedni sposób się przygotować. Zdecydowanie się na uczelnię, która będzie odpowiadała potrzebom może dawać świetne efekty i być bardzo korzystne. Na stronie Uniwersytet Przyrodniczy – opinie można znaleźć wiele rzetelnych informacji na temat samego kierunku studiów, które będą niezwykle wartościowe dla wszystkich kandydatów. Wiele z dostępnych na stronie opinii dotyczy kierunku logistyka i pozwala zapoznać się z ofertą kształcenia.


Opis studiów na kierunku logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczym


Kierunek transport i logistyka oferowany na Uniwersytecie Przyrodniczym to studia pozwalające na zdobycie dużej wiedzy z różnych obszarów. Zagadnienia dotyczą w głównej mierze transportu, logistykę, zarządzania transportem, ochrony środowiska czy wdrażania nowoczesnych rozwiązań do przedsiębiorstw. Studenci dzięki temu po ukończeniu studiów są w stanie podjąć się zatrudnienia w wielu różnych przedsiębiorstwach i świetnie odnajdą się w pracy w różnych branżach.


Program studiów/Czego się nauczysz?


Osoby, które ukończyły studia legitymują się wiedzą z zakresu:

  • Zarządzania przedsiębiorstwami transportowymi
  • Wprowadzania nowoczesnych rozwiązań logistycznych do przedsiębiorstw
  • Prawidłowego analizowania sytuacji w firmach transportowych
  • Przewidywania zagrożeń w transporcie

 

Logistyka na 5 uczelniach w Lublinie

Transport na 4 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 10.06.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w innych miastach