Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Logistyka na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej – zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Logistyka na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej – zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku logistyka na UMCS na rok 2022/2023


Kierunek logistyka cieszy się sporą popularnością wśród absolwentów szkół średnich i jest bardzo często wybierany. Studia na kierunku logistyka umożliwiają zdobycie wielu kompetencji. Dokładne kwestie związane z naborem można znaleźć pod adresem zasady rekrutacji UMCS.

Zmieniające się zasady naboru i terminy dostarczania konkretnych dokumentów sprawiają, że warto regularnie odwiedzać stronę uczelni w celu zdobycia informacji na temat rekrutacji.
Podstawowym warunkiem dostania się na UMCS jest konkurs świadectw.


Studia I stopnia


W przypadku studiów I stopnia warunkiem przyjęcia jest odpowiednia ilość punktów uzyskana na egzaminie maturalnym. Przedmioty brane pod uwagę to: geografia, historia, matematyka, język obcy. Dla zwiększenia szans na przyjęcie warto każdy z przedmiotów zdawać na poziomie rozszerzonym.


Opinie o Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej


Sprawdzając stronę Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej – opinie można zdobyć szeroką wiedzę na temat samej uczelni i poziomu prowadzonej przez nią edukacji. Opinie bezpośrednio od absolwentów dają możliwość poznania danej uczelni i kierunku studiów w odpowiedni sposób. Oceny z pierwszej ręki mogą mieć bardzo dużą wartość i jak najbardziej warto się z nimi zapoznać. Dla każdego kandydata opinie mogą stanowić świetne źródło informacji na temat tego czy warto podejmować się studiowania na konkretnej uczelni.


Opis studiów na kierunku logistyka na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej


Studia na kierunku logistyka mają na celu przede wszystkim kształcenie kadr dla nowoczesnego społeczeństwa oraz gospodarki. Studenci w trakcie edukacji mogą poznać najważniejsze zasady logistyki, przepływu informacji czy zarządzania finansami i zasobami ludzkimi. Uczelnia stawia w głównej mierze na przekazywanie praktycznych kompetencji i jak najbardziej warto zainteresować się jej programem nauczania.


Program studiów/Czego się nauczysz?


Absolwenci logistyki na UMCS mogą pochwalić się takimi kompetencjami jak:

  • Zasady działania systemów logistycznych
  • Tworzenie systemów logistycznych
  • Analizowanie zjawisk społeczno-gospodarczych
  • Wprowadzania zmian w systemie logistycznym przedsiębiorstwa
  • Planowanie, koordynowanie i efektywne tworzenie rozwiązań zaspokajających potrzeby kreowana przez rynek

 

Program kierunku Logistyka na UMCS

Logistyka na 5 uczelniach w Lublinie

Transport na 4 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 10.06.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w innych miastach