Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Informatyka na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku informatyka na WSPiA na rok 2023/2024


Aplikowanie na studia wymaga spełnienia szeregu wymagań i złożenia odpowiednich dokumentów. Pod adresem zasady rekrutacji WSPiA można zapoznać się z zasadami naboru na kierunek informatyka.


Jako kandydat warto jeszcze przed egzaminem maturalnym sprawdzić informacje na temat naboru. Każdego roku zmieniają się bowiem terminy dostarczania poszczególnych dokumentów, a zasady przyjmowania na uczelnię mogą się różnić od tych z ubiegłego roku. Podstawą dostania się na studia jest oczywiście dobry wynik na egzaminie maturalnym.

BudynekWSPA
klawiatura
 

Studia na kierunku Informatyka na WSPiA

 

Forma studiów: stacjonarne, niestacjonarne, online

Poziom studiów: studia I-ego i II-ego stopnia

Czas trwania: 3,5 roku studia I-ego stopnia (inżynierskie) i 1,5 roku studia II-ego stopnia

Warunkiem rozpoczęcia studiowania informatyki jest legitymowanie się świadectwem maturalnym. Uczelnia przy rekrutacji na studia I-ego stopnia bierze pod uwagę wyniki z egzaminu maturalnego z języka obcego i z matematyki/fizyki/informatyki (do wyboru). 

studenciWSPA
informatyka2ikonki
 

Opinie o Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Dla kandydatów, którzy zastanawiają się czy warto rozpocząć studiowanie na uczelni, powstała strona Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji – opinie. Daje ona możliwość zapoznania się z ocenami na temat uczelni oraz kierunku informatyka. Opinie wystawiane bezpośrednio przez osoby studiujące na uczelni dają możliwość bardzo łatwego zapoznania się z kierunkiem i atmosferą uczelnianą. Tym samym łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze najlepszej szkoły wyższej.


Opis studiów na kierunku informatyka na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji stawia na edukację z zakresu informatyki oraz teleinformatyki. Uczelnia umożliwia zdobywanie praktycznych kompetencji z uwagi na to, że zajęcia prowadzone są przez właścicieli i pracowników firm informatycznych. Wiedza zdobywana bezpośrednio od praktyków pozwala na jeszcze lepsze rozwijanie kompetencji i sprawia, że późniejsze odnalezienie się na rynku pracy nie stanowi żadnego problemu.

wykladWSPA
informatyk
 

Czego się nauczysz?

Na stronie kierunku informatyka na WSPiA znajdziesz szczegółowe informacje na temat programu studiów. W jego zakres wchodzą takie przedmioty jak obsługa baz danych, zarządzanie i budowanie sieci komputerowych, projektowanie graficzne, ale uczelnia oferuje również moduły na miarę XXI-ego wieku. Wśród nich będziesz uczęszczać na zajęcia z programowania w wielu językach, a także z tworzenia rozwiązań sztucznej inteligencji.

 

Zobacz więcej :

Informacje o kierunku Informatyka na 5 uczelniach w Lublinie

Informacje o kierunku Matematyka na 3 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 29.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w innych miastach