Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka na Państwowej Szkole Zawodowej w Gnieźnie – zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Informatyka na Państwowej Szkole Zawodowej w Gnieźnie – zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku informatyka na PWSZ w Gnieźnie na rok 2022/2023


Osoby kandydujące na kierunek informatyka na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie w celu zdobycia informacji o naborze powinny odwiedzić stronę zasady rekrutacji PWSZ w Gnieźnie.
Zmiany w zasadach przyjmowania na kierunek sprawiają, że kandydaci powinni regularnie odwiedzać stronę internetową uczelni. Można w ten sposób dowiedzieć się o wszystkich terminach składania dokumentów i poznać najważniejsze założenia związane z kierunkiem.
Nabór na rok 2022/2023 prowadzony jest w oparciu o konkurs świadectw.


Studia I stopnia

 

Forma studiów: stacjonarne lub niestacjonarne

Poziom studiów: studia I stopnia

Czas trwania: 3,5 roku (stacjonarne) lub 4 lata (niestacjonarne)

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie honoruje następujące przedmioty maturalne: matematyka, informatyka, chemia, geografia, fizyka. 


Opinie o Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie


Strona internetowa Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie – opinie daje możliwość zdobycia wielu informacji na temat samej uczelni oraz kierunku informatyka. Oceny pochodzą od osób aktualnie studiujących na uczelni oraz absolwentów i dają możliwość zdobycia dużej wiedzy na temat uczelni. Dla kandydatów mogą być zatem prawdziwą skarbnicą wiedzy i pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszej uczelni, która będzie odpowiadała oczekiwaniom.


Opis studiów na kierunku informatyka na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie


Informatyka to bardzo popularny kierunek studiów, który umożliwia zdobywanie szerokiej wiedzy na temat zagadnień technicznych. Studenci w trakcie edukacji poznają nowoczesne technologie i sposoby na ich wykorzystanie. Dzięki temu świetnie poradzą sobie z obsługą zaawansowanych urządzeń i będą w stanie odnaleźć się na rynku pracy. Na uczelni wykładają doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i przekazują ją w niezwykle przystępnej formie. Młode osoby będą tym samym w stanie zdobyć szeroki zakres kompetencji i będą znakomicie przygotowani do podjęcia zatrudnienia w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.


Program studiów/Czego się nauczysz?


W trakcie studiów za sprawą dużej liczby przedmiotów studenci mogą zdobyć szeroki zakres kompetencji. W trakcie nauki zdobędą wiedzę na temat sieci teleinformatycznych, systemów zarządzania energią, tworzenia inteligentnych budynków, programowania, sieci komórkowych, big data i wielu innych zagadnień. Zdobyte kompetencje zdecydowanie ułatwią znalezienie zatrudnienia i pozwolą odnaleźć się na rynku pracy.

 

Program studiów na kierunku Informatyka na PWSZ w Gnieźnie

Informatyka na 6 uczelniach w Bydgoszczy

Grafika na 3 uczelniach w Bydgoszczy


Data publikacji: 22.04.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w Bydgoszczy

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w innych miastach