Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb1. Społeczna Akademia Nauk (SAN) Łódź 

 

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

SAN Łódź rozpoczęła działalność w 1994 r. jako Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Zarządzania. Do dnia dzisiejszego cieszy się dużą popularnością. Obecnie SAN prowadzi studia I i II stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe, a nawet MBA. 

Rekrutacja zimowa na semestr letni rozpoczęła się 16 stycznia 2023 r. i potrwa do 28 lutego br. Wśród nich znajdują się:

  • studia I stopnia: Bezpieczeństwo narodowe, Finanse i rachunkowość, Logistyka, Zarządzanie.
  • studia II stopnia: Bezpieczeństwo narodowe, Zarządzanie.
  • studia podyplomowe: Kadry i płace, Zarządzanie w logistyce, Etyka, Coaching w zarządzaniu i biznesie, Prawo pracy, kadr i ubezpieczeń społecznych i inne.
  • studia MBA: The Master of Property Management MBA.

Więcej informacji o naborze na semestr letni znajdziesz na stronie Rekrutacja zimowa w SAN Łódź.

Jeśli interesuje Cię pełna oferta edukacyjna uczelni, zobacz stronę SAN Łódź - kierunki studiów.

 

2. Politechnika Łódzka

 

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Politechnika Łódzka jest państwową uczelnią techniczną, która została założona 24 maja 1945 roku w Łodzi. Obecnie studiuje w niej około 11 tys. studentów na 65 kierunkach na 9 wydziałach

Rekrutacja zimowa na Politechnice Łódzkiej wystartuje 30.01.2023 r. i potrwa do 14.02 br. W ofercie znajdzie się aż 32 kierunki studiów magisterskich, w tym m.in.: Automatyka i robotyka, Biotechnologia, Chemia w kryminalistyce, Elektronika, Informatyka, Mechatronika, Nanotechnologia, Planowanie przestrzenne, Technologia kosmetyków, Wzornictwo czy Zrównoważone technologie energetyczne (kierunek możliwy do uruchomienia w przypadku zgłoszenia się odpowiedniej liczby kandydatów).

Więcej informacji o rekrutacji zimowej na PŁ znajdziesz na stronie Nabór zimowy w Politechnice Łódzkiej.

 

3. Uniwersytet Łódzki

 

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Uniwersytet Łódzki to publiczna szkoła wyższa, która została utworzona na mocy dekretu w 1945 roku. Posiada ona aż 13 wydziałów. Rocznie kształci około 40 tysięcy studentów. Niejednokrotnie UŁ był wyróżniany jako jedną z najlepszych uczelni w międzynarodowych konkursach i plebiscytach.

Nabór zimowy dotyczy wyłącznie studiów II stopnia i rozpoczyna się on 22 stycznia br. i potrwa do 06 lutego. Można wówczas zapisać się na:

  • Chemia materiałów i nanotechnologia - studia stacjonarne,
  • Analiza danych - studia 3-semestralne w formie stacjonarnej.

Lista osób przyjętych na studia pojawi się maksymalnie do 17 lutego br.

Więcej informacji o tym naborze na uczelni, uzyskasz na stronie Nabór zimowy na Uniwersytecie Łódzkim.

 

4. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi  

 

TEKST ALTERNATYWNY

TEKST ALTERNATYWNY

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która istnieje od 1993 roku. Kształci ona głównie w kierunkach humanistycznych, artystycznych i technicznych. AHE posiada również 6 filii w: Jaśle, Świdnicy, Sieradzu, Warszawie, Wodzisławiu Śląskim i Trzciance

Aktualnie uczelnia prowadzi zimową rekrutację, która potrwa do lutego br. Dokładna data nie została jeszcze podana. Możliwe jest zarejestrowanie się na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:

  • studia licencjackie: Administracja, Dietetyka, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Ekonomia, Kulturoznawstwo, Taniec i inne.
  • studia magisterskie: Filologia obca, Grafika, Informatyka, Pedagogika, Politologia, Zarządzanie, Pielęgniarstwo i inne.

Więcej informacji o rekrutacji na semestr letni na AHE, znajdziesz na stronie Rekrutacja zimowa w AHE w Łodzi.

Aby poznać pełną ofetrę edukacyjną uczelni, sprawdź stronę AHE w Łodzi - kierunki studiów.


Data publikacji: 23.01.2023
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Łódź