Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu(Niepublliczna)

palceholder

53-608 Wrocław

ul. Robotnicza 70B

tel.:

071 78 338 28

Studia dyplomowe - kierunki
Architektura wnętrz

Opis Uczelni

WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA (WSH) WE WROCŁAWIU


Wśród kilkunastu wrocławskich szkół wyższych o charakterze niepublicznym, powstałą w roku 2002
Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu, która za główny cel stawiała sobie kształcenie studentów w systemie zarówno stacjonarnym jak i niestacjonarnym, w kierunkach związanych z naukami humanistycznymi. W październiku 2002r., na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, możliwe było powołanie szkoły do życia i wpisanie jej do Rejestru niepublicznych szkół zawodowych.

Od roku akademickiego 2017/2018, wrocławska szkołą wyższa przeszła zmiany strukturalne. Obserwując dynamiczne zmiany w przestrzeni gospodarczej, władze uczelni doszły do wniosku, że najefektywniejszą formą edukacyjną będzie realizacja kształcenia w formie profilu praktycznego. Profesjonalna kadra, której członkowie są w większości uznanymi architektami – praktykami, pozwala studentom zdobyć doskonałe przygotowanie zawodowe i szybsze rozpoczęcie kariery w wyuczonym kierunku. Absolwenci Wyższej Szkoły Humanistycznej otrzymują tytuł zawodowy licencjata oraz możliwość kontynuowania nauki na 5 kierunkach studiów podyplomowych.


 

Misja Uczelni

Czy szukasz wysokiej jakości edukacji humanistycznej w samym sercu Polski? Pozwól, że przedstawię Ci Wyższą Szkołę Humanistyczną (WSH) we Wrocławiu. WSH cieszy się uznaniem jako jedna z czołowych uczelni we Wrocławiu, dostarczając innowacyjne programy nauczania, które odpowiadają na bieżące wyzwania społeczne i kulturalne.

Misją WSH jest rozwijanie intelektu, krytycznego myślenia i umożliwianie osobistego i zawodowego wzrostu studentów poprzez ponadprzeciętne programy nauczania. Uczelnia promuje interdyscyplinarność i zrozumienie kultury, zachęcając studentów do rozwijania umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym dynamicznym świecie.

Wykładowcy WSH to doświadczeni pracownicy naukowi i praktycy, którzy przekazują studentom nie tylko solidne podstawy teoretyczne, ale także praktyczne umiejętności. Od początku swojego istnienia, WSH koncentruje się na dostarczaniu edukacji najwyższej jakości, aby umożliwić swoim absolwentom sukces w wybranych przez siebie dziedzinach.

Wybierając Wyższą Szkołę Humanistyczną we Wrocławiu, zyskasz możliwość studiowania w jednym z najbardziej innowacyjnych i kulturalnie bogatych miast Polski. WSH to nie tylko instytucja edukacyjna, to także społeczność pasjonatów, którzy są gotowi udzielić Ci wsparcia na każdym etapie Twojego akademickiego rozwoju.

 

Studia podyplomowe

Swoją ofertę edukacyjną centruje na studiach podyplomowych, Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu, przeznaczonych dla absolwentów wyższych uczelni pragnących dalej rozwijać swoje kompetencje oraz specjalizować się w konkretnych dziedzinach.

Kierunki studiów podyplomowych oferowane przez WSH są przemyślane, starannie zaplanowane i ukierunkowane na nowoczesne rynki pracy. We Wrocławiu, studencie mogą zdecydować się na szeroki wachlarz specjalności; od Psychologii Biznesu, przez Pedagogikę Wczesnoszkolną, aż po Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Unikalnym celem WSH jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji prowadzonej przez wykwalifikowany i doświadczony personel. WSH szczyci się nowoczesnymi obiektami dydaktycznymi, które stworzone z myślą o komforcie studentów, ułatwiają proces uczenia się i inspiracji.

WSH we Wrocławiu zdecydowanie wyróżnia się na tle innych uczelni, oferując swoim studentom wszechstronną edukację, której nie da się zdobyć na tradycyjnych studiach. W gładkim i profesjonalnym procesie edukacyjnym, WSH wychowuje specjalistów przyszłości.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu to uznana uczelnia, która od lat cieszy się renomą zaawansowanej edukacji w dziedzinie nauk humanistycznych. Zlokalizowana w sercu uroczy Wrocławia, przyciąga studentów z całego kraju.

Jednak WSH nie jest jedyną możliwością kształcenia na tym kierunku w okolicy. Istnieją inne, równie cenione uczelnie, które oferują podobne programy studiów.

Pierwszym przykładem jest Uniwersytet Wrocławski, który oferuje szeroki zakres programów humanistycznych, w tym historia, filologia i psychologia. To stara, prestiżowa instytucja, której korzenie sięgają XVII wieku.

Kolejnym jest Uniwersytet SWPS, który jest znany ze swoich programów z zakresu psychologii, socjologii i kulturoznawstwa. Oprócz wysokiego poziomu nauczania, ta uczelnia oferuje również studia podyplomowe i doktoranckie.

Na koniec warto wskazać Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Jarosławiu. Ta uczelnia jest znana z oferowania wysoce specjalistycznych programów studiów, w tym w dziedzinie pedagogiki i pracy socjalnej. Jej mała skala gwarantuje indywidualne podejście do studenta.

Oczywiście, Wyższa Szkoła Humanistyczna wyróżnia się na tle innych, dzięki swojemu unikalnemu, interdyscyplinarnemu podejściu do nauk humanistycznych i silnej społeczności studenckiej.

 

Architektura wnętrz

Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu to prestiżowa polska uczelnia, dumnie kształcąca studentów od ponad dwudziestu lat. Czując się zobowiązani do **najwyższych standardów akademickich**, WSH oferuje pełen zakres zarówno studiów licencjackich, jak i magisterskich.

Położona w sercu Wrocławia, ta renomowana uczelnia jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną pogodzić naukę z życiem w jednym z najbardziej dynamicznych miast w Polsce.

Jednym z najbardziej popularnych programów studiów na uczelni jest Architektura wnętrz. Ten kreatywny i praktyczny kierunek studiów łączy elementy designu, historii sztuki i technologii budowlanej, aby przygotować studentów do projektowania i aranżowania przestrzeni użytkowej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, mających znaczący wkład w rozwój tej dziedziny.

Absolwenci Architektury wnętrz na WSH to profesjonaliści o wysokim poziomie kwalifikacji, którzy mogą liczyć na atrakcyjne miejsca pracy w dziedzinie projektowania przestrzeni mieszkalnych, komercyjnych i publicznych. Dlatego też wybór tej uczelni to gwarancja wysokiej jakości edukacji i perspektyw na przyszłość.

Zobacz więcej: Architektura wnętrz we Wrocławiu - 2 uczelnie

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Kierunek: Architektura PWr
Poznaj Nas! - Architektura
Wydział Architektury Politechniki Śląskiej