Galeria Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM)
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S Online NSN S Online NSN S Online NSN S Online NSN

Analityka medyczna

Zobacz

         

Audiofonologia z protetyką słuchu

Zobacz

         

Dental medicine (studia w jęz. angielskim)

Zobacz

Cena za semestr od 8 120 EUR zł

Dietetyka

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 2 690zł

Elektroradiologia

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 3 700zł

Farmacja

Zobacz

         

Fizjoterapia

Zobacz

         

Higiena stomatologiczna

Zobacz

         

Kierunek Lekarski

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 21 850zł

Kierunek Lekarsko-dentystyczny

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 24 330zł

Logopedia ogólna i kliniczna

Zobacz

Zobacz

         

Medicine (studia w jęz. angielskim)

Zobacz

Cena za semestr od 7 050 EUR zł

Pharmacy (studia w jęz. angielskim)

Zobacz

Cena za semestr od 2 900 EUR zł

Pielęgniarstwo

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 3 440zł

Położnictwo

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 3 140zł

Ratownictwo medyczne

Zobacz

         

Techniki dentystyczne

Zobacz

         

Toksykologia z elementami kryminalistyki

Zobacz

Cena za semestr od 13 760zł

Zdrowie publiczne

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 2280zł

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

O Uczelni - WUM w Warszawie

Warszawski Uniwersytet Medyczny należy do największych uczelni medycznych w Polsce. To ośrodek dydaktyczny i naukowy o ogromnym prestiżu, renomie, a także tradycji sięgającej 1809 roku. Uczelnia co roku jest szkołą wyższą pierwszego wyboru dla kandydatów, którzy chcą kształcić się w zawodach medycznych. Oferuje innowacyjne podejście do medycyny, wysoki poziom nauczania, doskonałe standardy kształcenia, a także nowoczesną infrastrukturę, dzięki której studenci mają możliwość kształcenia się na najwyższym, światowym poziomie. Ponad dwieście lat tradycji w połączeniu z nowoczesnym podejściem i dynamicznym rozwojem to gwarancja, że absolwenci uczelni będą cenionymi, doskonale wykształconymi specjalistami w swoim zwodzie.

Oferta kształcenia

Warszawski Uniwersytet Medyczny posiada rozbudowaną ofertę kształcenia, wśród której znajduje się 17 kierunków prowadzonych w języku polskim, trzy kierunki realizowane po angielsku, studia Master Business of Administration, a także 15 kierunków studiów podyplomowych. Dodatkowo dostępne są również liczne kursy specjalizacyjne, doskonalące oraz ustawiczne. W ofercie kształcenia coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które dopiero planują studia wyższe, jak i specjaliści, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe, poszerzyć wiedze czy zdobyć nowe, potrzebne kompetencje.

Baza naukowa i dydaktyczna

Warszawski Uniwersytet medyczny posiada doskonałą bazę naukową i dydaktyczną, w której skład wchodzą największe szpitale w stolicy. Równolegle uczelnia nieustannie rozwija własną infrastrukturę, która służy nie tylko nauce, ale również do celów zdrowia publicznego. Jako przykład warto tu wymienić między innymi Szpital Pediatryczny, Uniwersyteckie Centrum Stomatologii, a także Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne. To miejsca, w których studenci mają możliwość zdobywania praktycznych umiejętności oraz realizowania obowiązkowych praktyk i stażów zawodowych. Oprócz bogatej oferty kształcenia, Warszawski Uniwersytet Medyczny prowadzi również szereg projektów i badań naukowych, wśród których znajdują się badania kliniczne oraz medycyna teoretyczna. Z roku na rok rośnie liczna realizowanych projektów i innowacyjnych wdrożeń, które potwierdzają potencjał naukowy uczelni, jej pracowników, a także studentów.

Warszawski Uniwersytet Medyczny jest wspólnotą studentów, wykładowców, a także innych pracowników uczelni. Działalność WUM opiera się na tradycjach uniwersyteckich połączonych z uniwersalnymi wartościami, takimi jak szacunek dla wiedzy, umiejętności i rzetelności oraz poszanowanie praw jednostki.

 

Kontakt do uczelni

02-091 Warszawa

ul. Żwirki i Wigury 61

tel.:

22 572 09 98