Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Medyczna Humanum w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jarek
  Fizjoterapia

  studiuję na kierunku fizjoterapia. Jak to na studiach, będziecie mieli wykłady które na tym kierunku prowadzone są w grupach około 100 osób. Niektóre wykłady są obowiązkowe inne nie są. Ćwiczenia prowadzone są w grupach nawet po 30 osób, co uważam, że jest trochę za dużo. Moim zdaniem optymalnie byłoby tak do 20 osób. Wykładowcy są ok. Poziom jest satysfakcjonujący jak dla mnie. Zajęcia mamy w weekendy, sobota i niedziela cały dzień, a także w piątki po 15. Praktyki są obowiązkowe na każdym roku. Z wyboru kierunku jestem bardzo zadowolony. Z wyboru uczelni w miarę również.

  09-06-2022
 • Marianna
  Fizjoterapia

  witam studiowałam w tej szkole kierunek fizjoterapia przez 5 lat i aktualnie pracuje na Ursynowie w Warszawie w Centrum Rehabilitacji. Ten kierunek od początku mi się podobał i chciałam pracować w tym zawodzie. Szkoła ma przyzwoitą kadrę i wiele od nich można się nauczyć. Fizjoterapia to rozległa dziedzina i nie liczcie na to, że na studiach wszystkiego się dowiecie. Jeśli chcecie być w tym dobrzy to potrzebna będzie jeszcze kilku letnia praktyka. Sama szkoła daje już przyzwoitą podstawę. Minusem studiów tutaj jest fakt, że może grupy są trochę przeładowane, ale z kolei dzięki temu będziecie mogli poznać więcej osób. Z perspektyw czasu mogę stwierdzić że tą uczelnie spokojnie mogłabym polecić.

  20-04-2022
 • Agata
  Fizjoterapia

  Hej, studiuję na Wyższej Szkole Rehabilitacji. Szkoła ma swoje plusy i minusy, oczywiście zależy kto czego szuka. Ja jestem zadowolona, na swoim roku jestem starostą, trochę miałam okazję poznać funkcjonowanie szkoły "od wewnątrz". Wcześniej studiowałam na rzekomo najlepszej w Polsce państwowej uczelni i porównując - tamto to była porażka, teraz jestem zadowolona. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, walcie śmiało, chętnie odpowiem a nawet notatkami się podzielę :) anetterfit (małpa) gmail com :) anetterfit@gmail.com

  26-04-2021
 • Maciek
  Fizjoterapia

  Bardzo fajna szkoła. Jestem po licencjacie. Idę własnie na 2 stopień. Studia zaoczne są piątek- niedziela więc trzeba mieć to na uwadze. Ale piątek od 16 czy 17 zależy od grupy. Wykładowcy na plus większość czynna zawodowo a to jest bardzo ważne. Dodatkowo idą na rękę jeżeli podwinie ci się noga zawsze masz szanse poprawy. Jeżeli macie pytania piszcie mes999@wp.pl

  12-08-2019