Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Nie chciałam w sumie iść na ten kierunek, ale mama mnie namówiła i dziś jestem w miejscu, które daje mi radość. Może nie będzie mi tak łatwo znaleźć pracy, ale to studia uzupełniające, a jako pedagog mam dość zajęcia. Muszę jednak powiedzieć, że dla mnie te studia są ciekawe. Dowiaduję się wiele z zakresu historii, w tym sztuki. Na pewno się tutaj nie nudze.

  archanka
  Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją
  14-06-2021
 • Moim celem było zdobycie wiedzy, która pozwoli mi pracować z trudnymi pacjentami i osobami, które wymagają dodatkowego wsparcia i zmotywowania. Na pierwszym roku było mi troszkę trudno przez sytuacje w domu, jednak udało mi się skończyć te studia z wyróżnieniem. Cieszę się, że na mojej drodze stanęła ta szkoła. Nie wiedziałam gdzie iść, przyszłam tutaj i nie żałuję.

  Maria
  Pedagogika
  14-06-2021
 • Jestem absolwentką Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i jestem mega zadowolona. Nie miałam większych trudności ze znalezieniem pracy, Po ukończonych studiach otwiera się wachlarz możliwości, można pracować jako doradca/kolsuntant, opiekun czy wychowawca/instruktor. Wybór tej uczelni był najlepszą decyzją. zastrzyk praktycznej wiedzy wykorzystuje w codziennej pracy.

  Kasia
  Pedagogika opiekuńczo–wychowawcza
  27-05-2021
 • Ja też jestem zadowolona z tej uczelni, zaraz będę po drugim roku. Bardzo dużo wymagają na egzaminach i trzeba przysiąść, ale moim zdaniem to dobrze. Wykładowcy są otwarci na studenta i nie traktują się z góry (choć zdarzają się wyjątki). Moim zdaniem warto chodzić na wykłady bo wiedza wykładana jest w sposób prosty. Ćwiczenia też są bardzo fajne i praktyczne.

  Anna
  Pedagogika
  22-05-2021
 • Super uczelnią. Dobra, znajdą się tacy co znajdą minusy. Ja uważam, że poziom jest wysoki, z wykładów można dużo wiedzy wycisnąć, wykładowcy są profesjonalni. Jak się zorganizujesz, to będziesz miał życie towarzyskie na dobrym poziomie. Organizacja jest na dobrym poziomie, egzaminy są bardzo trudne, jak ktoś nie miał chęci się przygotować. Szkoła kształci b.dobrze, ja jestem zadowolony.

  Maciek
  Pedagogika
  26-08-2020