Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) w Warszawie(Niepublliczna)

palceholder

00-102 Warszawa

ul. Marszałkowska 115

tel.:

(22) 338-98-98,
22 620-76-58

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • archanka
  Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją

  Nie chciałam w sumie iść na ten kierunek, ale mama mnie namówiła i dziś jestem w miejscu, które daje mi radość. Może nie będzie mi tak łatwo znaleźć pracy, ale to studia uzupełniające, a jako pedagog mam dość zajęcia. Muszę jednak powiedzieć, że dla mnie te studia są ciekawe. Dowiaduję się wiele z zakresu historii, w tym sztuki. Na pewno się tutaj nie nudze.

  14-06-2021
 • Maria
  Pedagogika

  Moim celem było zdobycie wiedzy, która pozwoli mi pracować z trudnymi pacjentami i osobami, które wymagają dodatkowego wsparcia i zmotywowania. Na pierwszym roku było mi troszkę trudno przez sytuacje w domu, jednak udało mi się skończyć te studia z wyróżnieniem. Cieszę się, że na mojej drodze stanęła ta szkoła. Nie wiedziałam gdzie iść, przyszłam tutaj i nie żałuję.

  14-06-2021
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)


 • Kasia
  Pedagogika opiekuńczo–wychowawcza

  Jestem absolwentką Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i jestem mega zadowolona. Nie miałam większych trudności ze znalezieniem pracy, Po ukończonych studiach otwiera się wachlarz możliwości, można pracować jako doradca/kolsuntant, opiekun czy wychowawca/instruktor. Wybór tej uczelni był najlepszą decyzją. zastrzyk praktycznej wiedzy wykorzystuje w codziennej pracy.

  27-05-2021
 • Anna
  Pedagogika

  Ja też jestem zadowolona z tej uczelni, zaraz będę po drugim roku. Bardzo dużo wymagają na egzaminach i trzeba przysiąść, ale moim zdaniem to dobrze. Wykładowcy są otwarci na studenta i nie traktują się z góry (choć zdarzają się wyjątki). Moim zdaniem warto chodzić na wykłady bo wiedza wykładana jest w sposób prosty. Ćwiczenia też są bardzo fajne i praktyczne.

  22-05-2021
 • Maciek
  Pedagogika

  Super uczelnią. Dobra, znajdą się tacy co znajdą minusy. Ja uważam, że poziom jest wysoki, z wykładów można dużo wiedzy wycisnąć, wykładowcy są profesjonalni. Jak się zorganizujesz, to będziesz miał życie towarzyskie na dobrym poziomie. Organizacja jest na dobrym poziomie, egzaminy są bardzo trudne, jak ktoś nie miał chęci się przygotować. Szkoła kształci b.dobrze, ja jestem zadowolony.

  26-08-2020