Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Matura poprawkowa z matematyki już niebawem. Przygotuj się razem z SAN!

Matura poprawkowa z matematyki już niebawem. Przygotuj się razem z SAN!Już pod koniec sierpnia br. zostaną przeprowadzone poprawkowe egzaminy maturalne dla uczniów, którym potknęła się noga w czerwcu. Wszyscy tegoroczni maturzyści, którzy nie zaliczyli egzaminu z matematyki, będą mogli podejść ponownie do matury pisemnej z tego przedmiotu już 25 sierpnia.

Zaliczenie matury poprawkowej oznacza dla absolwentów możliwość rozpoczęcia swoich wymarzonych studiów już od października. Dla wszystkich tych, którzy podjęli już decyzję o studiach w Społecznej Akademii Nauk, uczelnia ta przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję. SAN zaprasza kandydatów na studia do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki. Kurs będzie prowadzony w Łodzi. „Chcemy pomóc osobom, które podjęły już decyzję o wyborze naszej uczelni, ale muszą w sierpniu poprawić egzamin z matematyki. Kurs pozwoli na powtórzenie materiału i lepsze przygotowanie do egzaminu.” – mówi przedstawiciel Biura Rekrutacji Społecznej Akademii Nauk.W ubiegłym roku uczelnia organizowała podobny kurs przygotowujący do matury. Wszyscy uczestnicy zorganizowanych spotkań byli bardzo zadowoleni z poziomu kursu, a także ze sposobu jego prowadzenia i przejrzystości wykładanych treści, dzięki czemu bez najmniejszych problemów zdali egzamin poprawkowy z matematyki.
zdjecie
Tegoroczny kurs rozpocznie się już 3 sierpnia, a zakończy 22 sierpnia 2015 r. – czyli na kilka dni przed egzaminem poprawkowym. Zapisy trwać będą do 31 lipca, a liczba miejsc jest ograniczona. Aby zgłosić chęć udziału w kursie przygotowującym z matematyki, należy skontaktować się z Biurem Rekrutacji Społecznej Akademii Nauk (tel. 042 664 66 57) lub wysłać e-mail na adres matura@san.edu.pl.Społeczna Akademia Nauk proponuje również wszystkim zainteresowanym kursy maturalne on-line (sprawdź na stronie internetowej: http://kursymaturalne.spoleczna.pl). Szczegółowe informacje na temat kursów maturalnych organizowanych w Społecznej Akademii Nauk znajduje się na stronie uczelni: www.san.edu.pl.

Data publikacji: 20.07.2015
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Warszawa