Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Targi PROMOCJA EDUKACYJNA 2016 – frekwencyjny sukces

Targi PROMOCJA EDUKACYJNA 2016 – frekwencyjny sukces15 marca w Auli UMK odbyły się XXIII Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2016. Na maturzystów czekali przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz kilkunastu publicznych uczelni wyższych z całej Polski, m.in. z Bydgoszczy, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Poznania, Olsztyna, Włocławka i Elbląga.

Po raz pierwszy w Targach wzięli udział przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu z Gdańska, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych z Gdańska oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina. Wystawcy zaprezentowali ofertę dydaktyczną na rok akademicki 2016/2017. Tegoroczne targi były sukcesem frekwencyjnym. Aulę UMK odwiedziło kilka tysięcy osób.
zdjecie
Jak zawsze ogromną popularnością cieszyły się konsultacje z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, którzy osobom niezdecydowanym pomagali określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów. Kolejki pod drzwiami doradców stały od rana, aż do zakończenia Targów.
zdjecie
Biuro Karier przygotowało warsztaty dla maturzystów "Odkryj swój styl komunikacji, by efektywnie kontaktować się z ludźmi". Przeznaczone były dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikowania się z otoczeniem poprzez umiejętne przekazywanie swoich myśli, a także poprzez słuchanie innych ze zrozumieniem. Każdy z uczestników miał możliwość rozpoznania, jaki styl sam wykorzystuje w kontaktach z innymi, co jest jego mocną stroną a także co trzeba poprawić.
zdjecie
W trakcie Targów PROMOCJA EDUKACYJNA na stoisku gospodarza odbył się konkurs wiedzy o UMK. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wypełnienie karty konkursowej. W trzech turach rozlosowano cenne nagrody: tablety Samsung Galaxy Tab E, karty podarunkowe do sklepu Decathlon, każda o wartości 200 zł, oraz zestawy gadżetów uniwersyteckich.Galeria zdjęć znajduje się na stronie http://www.umk.pl/wiadomosci/?id=20160314104105

Data publikacji: 22.03.2016
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Toruń