Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej (WSIE)(Niepublliczna)

palceholder

70-385 Szczecin

ul. A. Mickiewicza 47

tel.:

+48 91 350 06 41 wew. 2

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej (WSIE). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marysia
  Zarządzanie

  Na studiach jest więcej nauki niż w liceum, ale dużo materiałów dostępnych jest w bibliotece i internecie. Wystarczy poświęcić trochę czasu, by zdobyć dobre oceny. Kierunek zarządzania oferuje wiele możliwości, ale zależy to od własnej inicjatywy. Studenci są przyjaźni. Uczelnia mogłaby poprawić organizację i szacunek do czasu studentów. Wykładowcy są przyjaźni i wspierający, co sprawia, że studia są przyjemne.

  21-02-2024
 • Tatiana
  Kosmetologia

  Studia kosmetologii zawierają wiele przedmiotów niezwiązanych z głównym kierunkiem, które są mniej użyteczne. Brakuje zajęć praktycznych, sprzętu i kosmetyków. Atmosfera jest dobra, wykładowcy są wymagający, ale pomocni. Jest pewna rywalizacja między studentami. Mam mieszane uczucia co do tego, czy to najlepszy wybór dla przyszłych kosmetologów. Szczecin lubię więc dobrze się tu czuję

  02-02-2024