Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie(Niepublliczna)

palceholder

71-210 Szczecin

ul. Żołnierska 53

tel.:

91 81 49 401,
91 81 49 402,
91 81 49 404

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Monia
  Psychologia

  Większość wykładowców ma pozytywne podejście, są chętni do przekazywania wiedzy i pomagają, gdy widzą trudności u studentów. Są otwarci i cenią zaangażowanie studentów. Na uczelni panuje duża integracja między kierunkami, a nowi studenci są serdecznie przyjmowani. Mimo że niektórzy mogą być rozczarowani psychologią, polecam zainteresowanym tę uczelnię. Przeczytaj trochę literatury naukowej, aby sprawdzić, czy psychologia jest dla Ciebie.

  29-02-2024
 • Kamila
  Socjologia

  Nauka na kierunku socjologii jest dość łatwa, szczególnie w porównaniu do technikum. Jestem pozytywnie zaskoczona kierunkiem, szczególnie interesującymi są fakultety, które mogę wybierać według własnego uznania. Wybrałabym ten kierunek ponownie, mimo że nie wszyscy moi koledzy podzielają moje zdanie. Radzę przyszłym studentom zapoznać się z programem nauczania przed podjęciem decyzji. Atmosfera na uczelni jest dobra, a wykładowcy traktują studentów z szacunkiem.

  19-01-2024
 • Kamila
  Pedagogika

  Na zajęciach otrzymałam solidne wprowadzenie zarówno do teorii pedagogiki, jak i praktycznych wskazówek dotyczących roli nauczyciela, pracy z dziećmi oraz przekazywania wiedzy na różnych przedmiotach, takich jak język polski czy matematyka. Wykładowcy okazali się być niezwykle życzliwi, pomocni i szanujący studentów, co sprzyjało otwartej komunikacji. Jako studentka, nie żałuję ani wyboru tej uczelni, ani kierunku studiów. Moje zainteresowanie przekazywaniem wiedzy i zgłębianiem metodyki nauczania znalazło tu odpowiednie wsparcie, choć zdaję sobie sprawę, że praca nauczyciela nie jest łatwa i nie dla każdego.

  24-11-2023
 • Pawwweł
  Zarządzanie projektem

  Jeszcze tam studiuję - przyznam, że jest bardzo fajnie, raczej nie ma się do czego doczepić. Poziom nauczania jest moim zdaniem bardzo spoko, wymagania nie są przesadne. Jeśli się chce to spokojnie można się czegoś nauczyć :) Na ZPSB studiuję zarządzanie projektami informatycznymi - informatykę skończyłem na ZUT O samej informatyce słyszałem pozytywne opinie od ludzi co studiowali na ZPSB Wydaje mi się że to najlepsza uczelnia w Szczecinie :) Poznasz o wiele więcej niż samo programowanie A znajomość języka to nie jest wszystko :)

  27-07-2018
 • Agnieszka
  Resocjalizacja

  Cześć :) Studiuje zaocznie, mi się bardzo podoba)) mogę pogodzić naukę z pracą i nie jest to mega męczące, można znaleźć czas dla siebie:) wykładowcy są bardzo wyrozumiali jeśli chodzi o studentów pracujących.Uczelnia spoko . Porządek,wszystko zaplanowane. Dobry przepływ informacji. Panie w dziekanacie stają na wysokości zadania by studenci mieli wszystko ogarnięte. Polecam

  27-07-2018
 • G
  Psychologia w zarządzaniu

  Ja jestem bardzo zadowolona to już moja 2 podyplomowka plus licencjat ale to bardzo dawno temu go kończyłam. Nauka w systemie pracy warsztatowej (podyplomowka), duża dawka wiedzy w szkoleniach elektronicznych. Atmosfera bardzo wspierająca i naprawdę super wykładowcy, a szczególnie Beatka Dobińska z psychologii. Gorąco polecam

  16-01-2018
 • Lilia
  Zarządzanie

  Bardzo gorąco polecam tą uczelnię. Zrobiłam tam licencjat i magisterkę. Wykładowcy to wspaniali ludzie i profesjonaliści. Jeśli się "dobrze"rozgryzie wykładowcę to studiowanie staje się cudowne i bez stresowe. Bardzo ciepło wspominam panią Rektor Zelek. Przez pięć lat studiowania miałam tylko jeden nie przyjemny (w sumie drobny) incydent. ja podejmując studia miałam bardzo dobrą pracę i w zasadzie zaczęłam studiować by udowodnić sobie że dam radę. Naprawdę polecam.

  16-01-2018
 • Monika
  Kapitał ludzki w biznesie

  Szkoła jest bardzo fajna chociaż moim zdaniem średnio traktuje się wśród studentów. Zajęcia jak wszędzie niektóre fajne a inne beznadziejne. Ja ukończyłam Hr biznes partner. Obecnie pracuje w banku, ale pracę dostałam w trakcie studiów. Małe miasto więc szczególnie nie ma szału jeśli chodzi o znalezienie innej pracy niż turystyka Teraz mojego kierunku już nie ma, podobny do niego to zarządzanie

  16-01-2018