Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Humanitas (WSH)

Wyższa Szkoła Humanitas (WSH) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Humanitas (WSH) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Wykładowcy są w dosyć precyzyjny sposób dobierani do danego przedmiotu .W wiekszości dominuja osoby z UJ i UW , jest oczywiście kilku stałych wykładowców zatrudnionych na etacie jak i osoby wspomagające z UŚ . Jeżeli chodzi o poziom to niestety ale muszę tutaj zmartwić jest dużo wyższy nić na UŚ porównywalny z Uj chociaż niewiele na ten temat słychać w "internetach" . Z cwiczeń typowi praktycy z palestry Sędzia i praktykujący adwokaci , wymagania maja dosyć duze ale to i dobrze . Nie wymagaja uczenia się na pamięć a raczej zrozumienia i logiki , co w dzisiejszych czasach ciężko uświadczyć .Zaplecze uczelni rewelacja dostęp do biblioteki jaki sale na najwyższym poziomie , których nie uświadczysz w dobrych Liceach . Wprawdzie panuje lekki wyścig szczurów i jest parcie na wysoką średnią ale ogólnie każdy sobie pomaga . terminy "0" obowiązują także zawsze można poprawić ocenę . Dziekanat jak i prorektor od spraw studenckich rewelacja kilka osób miało problemy z płatnościami ale zostali potraktowani indywidualnie z karencją zapłaty w sumie atmosfera rodzinna. Osobiście uważam, ze uczelnia jest niedoceniana przez ogól społeczeństwa i może nie jest uczelnią renomowaną ale myślę , że powoli się to zmienia . Ogólnie wszyscy bardzo przyjaźni i nastawieni na to żeby jednak przepuścić studenta na następny semestr, niestety ale trzeba coś z siebie dać . Nie ma nic za darmo . Osobiście sam jestem pracodawcą wiec tylko z tego punku widzenia mogę wydać opinię na temat postrzegania absolwentów Humanitasa . Więc w skrócie mają u mnie zawsze drogę otwartą jak i startują z dużego plusa przy rekrutacji ( ale być może to tylko sentyment) . Zapewne w internecie i na forach jest kilka negatywnych opinie no ale wypowiadają sie na ten temat osoby , którym "nie poszło ". Widocznie próbowali zaliczyć semestr nie dając w zamian żadnej wiedzy i nauki. jeżeli chodzi o pomoc starszych grup to ejst zawsze dostęp do "patentów" na dany przedmiot , jak i istnieje wymiana materiałów "wspomagających" :P z wyższych sem. ale to w przypadku jeżeli ktoś ma parcie na średnią 4,72 :P Ogólnie polecam uczelnię wyrabia w studencie kilka dobrych nawyków systematyczności jak i zmiany sposobu wysławiania się no i mówiąc kolokwialnie absolwent Humanitasa czuje się pewniej w środowiskach innych mgr :) osobiście czekam na możliwość otwarcia przewodu doktoranckiego na Humanitasie i na pewno skorzystam z tej oferty . Być może nie będe skromny ale uważam , iż wyszedłem dużo mądrzejszy po tej uczelni ale tego też oczekiwałem sam od siebie , zwiększenia zasobu słów , kontaktu z nowymi osobami , kilka propozycji biznesowych z mojego rocznika , no i koleżeństwa , które przetrwało do dzisiaj i to koleżeństwa w postaci przyjaciół na śmierć i życie . Szczerze polecam Humanitas i staram się dbać o dobre imię tej uczelni , niedocenionej uczelni .

  Jarosław
  Prawo
  18-01-2018
 • Poziom nie jest zbyt wysoki. Osobiście nie poleciłbym tej uczelni.

  Marcel
  Prawo - jednolite
  08-12-2017
 • Jestem zadowolony z tej uczelni. Studiuję kierunek prawo, które jest prowadzone na najwyższym poziomie, trzeba sporo samozaparcia żeby je ukończyć, tryb 3,5 roku daje mocno w kość, ale człowiek wiedział na co się pisał podejmując takie wyzwanie :) Pozdrawiam

  Maciej
  Prawo
  02-11-2017