Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet w Siedlcach (UwS). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Adrian
  Administracja

  Najpierw 3 lata na dziennym licencjacie, a potem jeszcze 2 lata na zaocznej magisterce (2013-2018). Miałem szczęście, bo 8/10 wykładowców to świetni ludzie - wymagający, ale sprawiedliwi, życzliwi i pomocni. Poziom kształcenia zależy od zaangażowania studentów - wykładowcy są świetni merytorycznie. Przyjazna atmosfera, dobra infrastruktura - uczelnia dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  14-07-2018
 • Patrycja
  Pedagogika

  hej mam nadzieje ze pomoge innym w wyborze studiów. Ja studiuje na UPH kierunek pedagogika a dokladnie profilaktyka spoleczna. z uczelni jestem zadowolona z wykladowcow jak i z wyposażenia he he bufet maja swietny :-P wykladowcy sa rożni jak to wszedzie. sa surowi ,wyrozumiali ,z duża wiedza i doświadczeniem sa tez tacy co moim zdaniem nie powinni wykladac bo malo co wiedza i traktują studenta jak kula u nogi. Mało osób odpadało, jak już to przeważnie sami rezygnowali, bo stwierdzili, że to nie ich bajka. Jak na takie miasto jak Siedlce i okolice to naprawdę dobra baza lokalowa i wyposażenie sal. Chociaż na moim kierunku to akurat nie miało takiego znaczenia. ja ogolnie jestem zadowolona i czuje ze dobrze przygotowali mnie do pelnienia mojego zawodu.

  21-02-2018
 • Anka
  Filologia polska

  Jesli miałabym być szczera to praktyki zero sama teoria. Niektórym to pasuje;-) Ja chciałam być nauczyielem ale życie zweryfikowało marzenia i wybrałam inny kierunek,więc w sumie te praktyki nie były potrzene hahha ;-) Zakuwania sporo, wykładowcy jedni lepsi drudzy gorsi jak wszędzie. Miałam problemy tylko z jednym tak naprawdę. Nie jest to Uj czy UW, więc cudów nie ma, ale jak na tę część Polski to w porządku no i to darmowa uczelnia jakby nie patrzeć

  19-02-2018
 • Karolina
  Pedagogika

  Mi się tam w sumie bardzo podoba :-) skończyłam tam licencjat i teraz jestem na magistrze. Miałam propozycje, żeby się przenieść na inna uczelnie, ale stwierdziłam, że za bardzo lubię swoją i jest mi na niej dobrze :-)Studiuje pedagogikę licencjat mam zrobiony ze specjalności społeczno- wychowawczej z resocjalizacja, a obecnie jestem na specjalności: profilaktyka społeczna. Szczerze to ja bardzo sobie chwale tą uczelnie. Nauczyciele akademicy są tu super, chodź jak na każdej uczelni są też tacy, którzy są słabi. Ogólnie panuje tu miła atmosfera, ale w sumie to wszystko zależy również od Twojego nastawienia.

  19-02-2018
 • Anna
  Administracja

  Powiem szczerze, że średnio mi się podoba ta uczelnia i jeśli miałabym doradzać to odradzam- niestety. Studiuję tu już drugi kierunek (administracja) i powiem, że ewentualnie ten kierunek jest ciekawy sam w sobie, ale jeśli chodzi o wykładowców to słabo prowadzą zajęcia. Nie potrafią zainteresować studenta, to  jest tak jak za dawnych lat. Student ma przepisać z tablicy a poźniej ma to powtórzyć na egzaminie. Takie odtwórcze "nauczanie".Jeśli chodzi o "koszenie" studentów to wszystko zależy od wykładowców, ale nie jest aż tak ciężko. Mało studentów odpada :-)  Najbardziej podobają mi sie zajęcia z prawa, bo są same w sobie ciekawe. Baza uczleniana jest całkiem spoko, wiadomo Siedlce to nie jest jakieś mega wielkie miasto. No i uczelnia jest Państwowa. Stypendia są, chociaż ja nie korzystam to nie będę nic na ten temat mówić. 

  16-02-2018
 • Weronika
  Pedagogika

  Ja skończyłam już studia na UPH studiowałam tam pedagogikę wczesnoszkolną a teraz administrację. nauczyciele są słabi i nie ma podejścia do studenta żeby przekazać coś ciekawego w ciekawy sposób. Wykłady wyglądają po części tylko na wyświetlaniu tekstu do przepisania albo na dyktandzie. Na pewno nie mój typ nauki. Reszta nawet, nawet. Ogólnie mam średnie zdanie na temat uczelni. Największym plusem jest to, że to uczelnia państwowa, więc nauka jest darmowa mowa oczywiście o dziennych. Nie chciała bym płacić za taką odtwórczośc. Dziekanat przynajmniej na moim obecnym wydziale jest ok, panie ogarnięte w temacie i szybko wszystko załatwiają.

  16-02-2018