Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Kierunek jutra: E-commerce. Nowość w ofercie Collegium Da Vinci

Kierunek jutra: E-commerce. Nowość w ofercie Collegium Da VinciCollegium Da Vinci w Poznaniu uruchomiło rekrutację na nowy kierunek studiów – E-commerce. Kierunek powstał w odpowiedzi na dynamicznie rozwijającą się branżę handlu internetowego. Absolwenci kierunku mogą liczyć na zatrudnienie w firmach z branży e-commerce, jak i zostaną doskonale przygotowani do prowadzenia własnych e-sklepów.

Dla kogo jest kierunek E-commerce w Collegium Da Vinci?

E-commerce to kierunek dla osób ambitnych i konsekwentnych w dążeniu do celu. Ważne są kompetencje interpersonalne: umiejętność pracy w zespole, konstruktywnej dyskusji i negocjacji. Kandydat na studia E-commerce powinien być otwarty na nowości, szczególnie z dziedziny nowych technologii i biznesu. To, jakie przedmioty wybiera na maturze, nie jest kluczowe. Ważne są osobiste predyspozycje i chęć do własnego rozwoju.

Program kierunku

Program studiów E-commerce powstał we współpracy z ekspertami z branży – nie ma tam miejsca na zbędną teorię. W programie przewidziano przedmioty dające solidne wprowadzenie do tajników branży – projektowanie biznesu e-commerce, budowanie strategii marketingu i sprzedaży, prawo w handlu internetowym czy psychologia w biznesie. To punkt wyjścia do specjalistycznych zagadnień: tworzenia e-sklepów, obsługi platform sprzedażowych, dobierania systemów płatności czy wykorzystywania sztucznej inteligencji w e-commerce.

Przyszłość po studiach

Absolwenci kierunku E-commerce mogą liczyć na zatrudnienie w firmach z branży e-commerce, w agencjach marketingowych, w software house’ach czy działach sprzedaży i marketingu nowoczesnych firm. Warto pamiętać, że mogą z powodzeniem prowadzić własne sklepy internetowe. Czekają na nich takie stanowiska, jak: właściciel e-sklepu, dyrektor zarządzający sklepu online, specjalista ds. e-commerce, specjalista ds. marketingu w e-commerce i wiele innych.

Jak zapisać się na E-commerce w Collegium Da Vinci?

Rekrutacja na studia w Collegium Da Vinci odbywa się poprzez stronę rekrutacja.cdv.pl/. Do zapisu wystarczą dane osobowe i świadectwo maturalne – a tegoroczni maturzyści mogą zapisać się na studia jeszcze przed wynikami matur! System umożliwia wcześniejszy zapis bez podawania informacji o wynikach egzaminu, dzięki czemu maturzyści mogą zarezerwować sobie miejsce na studiach. Szczegółowe informacje uzyskać można w biurze rekrutacji: cdv.pl/kontakt/rekrutacja-informacje/.

Collegium Da Vinci stawia na praktyczne umiejętności i aktualną wiedzę, dzięki której zarówno początkujący, jak i zaawansowani kandydaci znajdą dla siebie przestrzeń do rozwoju i innowacji. Pełna oferta innowacyjnych kierunków: cdv.pl.


Data publikacji: 17.05.2024