Opinie o uczelniach - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Stanisława Pigonia w Krośnie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Stanisława Pigonia w Krośnie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ja studiuję zarządzanie. co do uczelni.. hmmm xd ciężko mi porównać, bo nigdzie indziej nie studiowałam. ale chłopak mojej kuzynki studiował w Krosnie, a teraz w Rzeszowie i mówi, że no fakt, wymagania są większe tam. tym bardziej, że on teraz magistra robi, a tu robił licencjata. Ale jednak wolał Krosno, bo na większych uczelniach mają Cię daleko w poważaniu, a tutaj jakoś tak bardziej indywidualnie podchodzą nieraz do studenta. na większych uczelniach nikt nawet nie kojarzy często z imienia i nazwiska, więc wiadomo ;-) A za stypendia jest w porządku kasa na przykład w Krosnie. organizacja czegokolwiek czasem szwankuje. Ale to chyba wszędzie;p ja tam nie narzekam jakoś szczególnie na krosnienska uczelnie

  Monika
  Zarządzanie
  12-02-2018
 • Cześć wszystkim! Uczelnia bardzo fajna, kameralna, wszyscy się znają praktycznie :-) Dla mnie to zaleta. Jest miło, sympatycznie i nie jest jakoś mega ciężko :-) ja jestem na ostatnim roku zarządzania :-) Wiadomo, że bez jakiejkolwiek nauki się nie obejdzie, ale nie trzeba codziennie zakuwać ;-) Jeszcze nie miałam sesji, żeby podchodzić kilka razy., Zawsze zdawałam w zerówkach ;-) trochę nudne są przedmioty ogólne typu technologia inf,historia gosp. Ja nie trawiłam socjologii. Ja lubiłam wizerunek i prezentację menadżera, prawo, marketing . jak na miasto takie jak Krosno to polecam. Nie każdy musi wyjeżdżać do Krk czy Wawy tu na miejscu tez jest gdzie studiować.

  Justyna
  Zarządzanie
  09-02-2018