Opinie o uczelniach - Uniwersytet Pedagogiczny (UP) im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Uniwersytet Pedagogiczny (UP) im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Pedagogiczny (UP) im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Na UP studiowało mi się bardzo dobrze, chociaż nie jest to jakaś bardzo wymagająca uczelnia. Kadra jest w porządku - wiadomo z jednymi się lepiej współpracowało z niektórymi gorzej. Z przewagą tych z którymi dobrze się współpracowało. Jeśli kogoś interesuje jak wygląda rynek pracy po ukończeniu tego kierunku to ja obroniłem się w lipcu, a prace rozpocząłem już w sierpniu z tym ze w Warszawie, a nie w Lublinie, ale to była decyzja niezwiązana z lubelskim rynkiem pracy.

  Rafał
  Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
  11-02-2019
 • studiuję na Uniwersytecie Pedagogicznym dopiero od października ,aczkolwiek nie narzekam i chwalę sobie :D Miła atmosfera,dobra komunikacja miejska,jesli chodzi o wykladowcow,to poki co mialam doczynienia dopiero z okolo 5 profesorami/doktorami. przede mna egzaminy ustne,wiec bede miala kolejne doswiadczenia.

  Magda
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  24-01-2019
 • bardzo fajnie mi się studiowało na Uniwerku Pedagogicznym, chociaż nie raz był stres na kolokwiach (sprawdzian) lub na egzaminach (głownie w sesji), ale dawali terminy poprawkowe, więc nie było źle dla mnie studia były średnio trudne, na dyplomie mam +4 na 5 możliwych, więc nie jest tak źle ;) pracę miałam od razu po studiach jeszcze się nie obroniłam z pracy mgr, a już na mnie czekała praca w szkole ;) więc zależy wszystko od chęci:D myślę, że jak chce się pracować, to po studiach jest praca byle by trzymać się terminów studiów, sesji, obrony etc.

  alicja<3
  Pedagogika
  16-01-2019
 • Ja właśnie kończę magisterkę, studiowałam teraz pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolna, a teraz robię magistra z oligofrenopedagogiki, więc mogę się wypowiedzieć na temat wydziału pedagogicznego. Jeśli chodzi o same zajęcia to ogólnie jest w porządku, niektórzy wykładowcy lepiej przekazują wiedzę, inni gorzej. Natomiast w większości są ludzcy. Pedagogika nie jest takim trudnym kierunkiem więc nie ma za bardzo jakichś kolokwiów w ciągu roku, ale w sesji tak jak wszędzie trzeba przysiąść i się pouczyć :) jeśli chodzi o organizację tej uczelni (przynajmniej w wydziale pedagogicznym) jest średnia, ale podobno zależy to od opiekuna roku. Ja miałam pecha i zawsze miałam beznadziejnych opiekunów, którzy nam w ogóle w niczym nie pomagali, ale inne roczniki nie miały tak źle. Ostatnio wycofali indeksy papierowe, co jest dużym ułatwieniem i wprowadzili indeks elektroniczny. Nie trzeba teraz biegać za wykładowcami i prosić o wpis do indeksu :) Moim zdaniem dużo się nauczyłam na tej uczelni i mimo wszystko wybrałabym się tam jeszcze raz. Na obecnych studiach jest bardzo ciekawie więc pedagogikę specjalną też bardzo polecam, ale trzeba mieć silna psychikę :) mam koleżanki na filologii i też bardzo polecają UP, podobno jest lepsze niż UJ. Pedagogika jest jedną z lepszych w kraju więc też polecam. A jeśli chodzi o kierunki ściśle to tu bym się zastanowiła, raczej wybrałabym inne uczelnie :)

  domiNIKA
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  14-11-2018
 • Powiem z doświadczenia, jako osoba, która dwa lata temu skończyła studia, że nie wybór kierunku determinuje Twoją przyszłość, ale własna siła do działania :) Jeśli chodzi o UP to jest to przyjazna uczelnia, zdawalność egzaminów duża (tak bardzo się nie namęczysz jak na AGH czy UJ) i fajna atmosfera. Studiując tam będzie czas na pracę czy po prostu czas wolny, bo spokojnie można to pogodzić z zajęciami. Ja osobiście nie żałuję wyboru tej uczelni, bardzo dobrze wspominam czas spędzony tam :) To tak w skrócie

  Aneta
  Filologia polska
  05-11-2018
 • Ja studiuję administrację niestacjonarnie. Jestem bardzo zadowolona z wybranego kierunku. Wszyscy wykładowcy są bardzo sympatyczni i pomocni. Jedyny problem z UP to kwestie organizacyjne, bo przynajmniej studenci niestacjonarni- nie wiem jak wygląda ta kwestia u studentów stacjonarnych- są wprowadzani w błąd np. z terminem sesji. Myślę, że takie nieporozumienia moga mieć miejsce na początku studiów ;) ale ogólnie rzecz biorąc,to UP jest bardzo przyjazna uczelnią, z którą nie ma jakiś większych problemów ;) jeśli chodzi o ulubione przedmioty to na pewno będą to Podstawy prawoznawstwa z dr Szelągiem, mikroekonomia z dr Nowakiem oraz historia administracji z dr hab. Bar ;)

  nat1k
  Administracja
  31-10-2018
 • Jeśli chodzi o przygotowanie pedagogiczne to naprawdę nie można niczego zrzucić. Znalezienie pracy to kwestia naprawdę długich rozważań ale przede wszystkim kierunku studiów. Ja kończyłam historię o specjalizacji nauczycielskiej i nie pracuje w zawodzie ale moi znajomi z roku pracują także to kwestia szczęścia nie raz na jakim terenie się szuka pracy i czadu w jakim się szuka. Nikt ci nie zapewni pracy niestety choćbyś skończyła nie wiadomo ile kierunków. Przyznam że uczelnia nie należy do tych które na siłę utrudniają życie wszytko zależy od wykładowców a nie samej struktury ;)Ja ze swej strony mogę powiedzieć że nie żałuję iż studiowałam na Up :)

  Ewelina
  Pedagogika
  08-02-2018