Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) im. Bronisława Czecha w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Piotrek
  Wychowanie fizyczne

  Studiuję na tej uczelni i jak dla mnie jest super. Lubię sport i nie za bardzo widziałem dla siebie inną opcję . Uczelnia ma dobrą atmosferą mam bardzo duży szacunek do wielu wykładowców tutaj. Najlepszą sprawa jaka może Wam się tutaj przytrafić to ekipa studentów. Ja jestem mega zadowolony i widać, że to będą przyjażnie na lata. Jeśli chodzi o wybór miasta to w pobliżu macie AWF w Katowicach. Uczelnie same w sobie są pewnie dość podobne co do klimatu, ale jak zapewne wiecie Kraków to miasto magiczne, także polecam Wam Kraków zdecydowanie.

  02-04-2021
 • Bartek
  Wychowanie fizyczne

  Witam wszystkich studiuję Wychowanie Fizyczne na krakowskim AWF. Jestem zadowolony, są to przyjemne studia dla osób które kochają sport tak jak ja. Mam znajomych z AWF z Katowic i z tego co rozmawialiśmy to krakowscy wykładowcy są chyba na trochę wyższym poziomie. Większość z nich to mili i fajni ludzie, których można polubić. Ekipa z mojego roku jest super, są to ludzie bardzo kontaktowi. Jeśli chcesz pracować w szkole czy w ogóle być jakimś trenerem czy instruktorem to powinieneś być kontaktowy, bo to na tym się opiera. Jeśli chodzi o perspektywy pracy w  zawodzie nauczyciela WF to wiem, że z pracą jakoś szczególnie łatwo nie jest. Ja myślę bardziej o tym żeby być instruktorem fitness i skoncentrować się na dietetyce. Żyjemy dzisiaj w czasach że ludzie coraz więcej wagi przywiązują do swojego wyglądu a także do zdrowia. W tym zakresie przydaje się osobisty trener który dobierze cały program treningowy i żywieniowy.z tego co rozmawiałem ze znajomymi pieniądze są całkiem niezłe. Dodatkową zaletą jest to, że możesz poznać wielu ciekawych ludzi z wielu różnych branż. Budujesz z nimi często dobre relacje co może być przydatne. W ten sposób możesz poznawać na przykład prawników, lekarzy dziennikarzy i nigdy nie wiadomo kiedy to się może przydać. Poznawanie nowych ludzi z resztą jest jedną z tych rzeczy które mi się bardzo podobają.

  26-02-2021
 • Reklama - Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie