Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Olga
  Fizjoterapia

  Jeśli chodzi o pierwszy rok studiów fizjoterapii, to mogę go polecić. Większość prowadzących bardzo zaangażowanie podchodzi do przekazywania wiedzy. Kierunek jest ciekawy, już od początku mamy okazję zapoznać się z narzędziami, które są wykorzystywane przez fizjoterapeutów w ich codziennej pracy. To pozwala zdecydować, czy ten kierunek jest odpowiedni dla nas. Atmosfera na uczelni jest dobra, a młodzi wykładowcy są otwarci i chętni do pomocy, co sprawia, że czuję się jak w zespole. Nie ma problemu z prośbą o pomoc w kwestiach pracy naukowej czy konfliktów uczelnianych. Relacje między studentami są przyjazne i koleżeńskie, dużo pracujemy w grupach.

  05-01-2024
 • Karina
  Pielęgniarstwo

  Na początku studiów na pewno nie będzie łatwo, ze względu na znaczny przeskok wymagań i sposobu nauczania w porównaniu do liceum. Może pojawić się kryzys, ale jeśli ktoś naprawdę czuje powołanie do pomagania ludziom, to zostanie i będzie walczył do końca. Pielęgniarstwo to zawód z wieloma możliwościami. Patrząc wstecz, zdecydowanie nie zmieniłabym swojego wyboru kierunku. Uczelnia jest świetna i atmosfera na niej jest również dobra.

  13-12-2023
 • Zbyszek
  Ekonomia

  Skończyłem ekonomię na tej uczelni. Miło to wspominam. Fajne lata. Nie miałem zajęcia technicznego i ekonomia wydawała się ciekawym wyborem. Aktualnie prowadzę własna firmę, także jak na razie dyplom ukończenia studiów mi się nie przydał i oby tak było jak najdłużej. Prywatna firma daje mi poczucie wolności. Nie mam jakieś szefa nad głową. Z perspektywy czasu nie załuje wyboru kierunku. Uważam, że daje on jakiś poziom wiedzy ogólnej która warto mieć. Moim zdaniem ekonomia to powinien być przedmiot obowiązkowy w liceum. Dyplom w moim przypadku to jest bardziej kwestia satysfakcji osobistej. Wartoscią dodaną jest również ekipa jaką poznałem na studiach. Stanowiliśmy dobra paczkę i często się integrowaliśmy. Tak jest do dziś. Chociaż wiem ze byliśmy jedną z bardziej zintegrowanych grup. Trzeba mięć chyba trochę szcześcia w poznawaniu ludzi.

  19-02-2021
 • Radek
  Filologia angielska

  Cześć studiuje filologię angielską na PWSZ w Nowym Sączu. Uczelnie mi się podoba, wcale nie jest jakaś mega kameralna jak by się komuś mogło wydawać na początku. Uważam,ze atmosfera jest dość miła a poziom całkiem w porządku. Zaplecze do nauki jest całkiem spoko. Mamy na przykład pracownię tłumaczeń symultanicznych. Zadowolony jestem również z wyboru kierunku. Filologia daje możliwość nie tylko zostania nauczycielem języka czy tłumaczem. Daje również możliwość pracy w zawodzie w którym język jest podstawą. Mam na myśli wiele zagranicznych korporacji, czy też branża turystyczna. Uważam, że studia są dość przyjemne, choć nauki jest stosunkowo duża i są też stresujące momenty. Ja polecam.

  12-02-2021