Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Zbyszek
  Ekonomia

  Skończyłem ekonomię na tej uczelni. Miło to wspominam. Fajne lata. Nie miałem zajęcia technicznego i ekonomia wydawała się ciekawym wyborem. Aktualnie prowadzę własna firmę, także jak na razie dyplom ukończenia studiów mi się nie przydał i oby tak było jak najdłużej. Prywatna firma daje mi poczucie wolności. Nie mam jakieś szefa nad głową. Z perspektywy czasu nie załuje wyboru kierunku. Uważam, że daje on jakiś poziom wiedzy ogólnej która warto mieć. Moim zdaniem ekonomia to powinien być przedmiot obowiązkowy w liceum. Dyplom w moim przypadku to jest bardziej kwestia satysfakcji osobistej. Wartoscią dodaną jest również ekipa jaką poznałem na studiach. Stanowiliśmy dobra paczkę i często się integrowaliśmy. Tak jest do dziś. Chociaż wiem ze byliśmy jedną z bardziej zintegrowanych grup. Trzeba mięć chyba trochę szcześcia w poznawaniu ludzi.

  19-02-2021
 • Radek
  Filologia angielska

  Cześć studiuje filologię angielską na PWSZ w Nowym Sączu. Uczelnie mi się podoba, wcale nie jest jakaś mega kameralna jak by się komuś mogło wydawać na początku. Uważam,ze atmosfera jest dość miła a poziom całkiem w porządku. Zaplecze do nauki jest całkiem spoko. Mamy na przykład pracownię tłumaczeń symultanicznych. Zadowolony jestem również z wyboru kierunku. Filologia daje możliwość nie tylko zostania nauczycielem języka czy tłumaczem. Daje również możliwość pracy w zawodzie w którym język jest podstawą. Mam na myśli wiele zagranicznych korporacji, czy też branża turystyczna. Uważam, że studia są dość przyjemne, choć nauki jest stosunkowo duża i są też stresujące momenty. Ja polecam.

  12-02-2021