Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Emilia
  Ratownictwo medyczne

  Nauka na co dzień nie jest zbyt intensywna, jednak przygotowania do egzaminu z anatomii wymagały ode mnie dużo pracy, być może nawet więcej niż przygotowania do matury. Wykładowcy na kierunku są wymagający, ale również skuteczni w przekazywaniu wiedzy. Większość z nich jest pasjonatami swojej dziedziny, co znacznie ułatwia naukę. Jedynym minusem są problemy organizacyjne na uczelni, jednak mimo to ogólnie jestem zadowolona z mojej decyzji o studiowaniu tutaj.

  11-04-2024
 • kingaaah
  Dietetyka

  Kierunek dietetyka jest interesujący, ale zdecydowanie lepiej odpowiada osobom z prawdziwą pasją do zdrowego żywienia. Niektórzy, którzy wybrali go bez przekonania, często są niezadowoleni i rezygnują w pierwszym roku. W zależności od zaangażowania można się wiele nauczyć, a perspektywy pracy są dość obiecujące, choć często wymaga to założenia własnej działalności. Wykładowcy są bardzo pomocni i szanują studenów, tworząc przyjazną atmosferę. Polecam to miejsce dla osób, które są gotowe na naukę i rozwój w tym kierunku.

  27-03-2024
 • Julia
  Pedagogika

  Studia na pedagogice zaskoczyły mnie pozytywnie. Łatwo było się wdrożyć, szczególnie dzięki praktycznym zajęciom już od pierwszego roku. To duży atut uczelni, ponieważ kończysz studia nie tylko z teoretyczną wiedzą, ale i praktycznymi umiejętnościami. Atmosfera jest świetna, wykładowcy traktują studentów z szacunkiem i oczekują tego samego w zamian. Panuje tu rodzaj domowej atmosfery, ponieważ wszyscy się znają.

  07-03-2024
 • Paweł
  Administracja

  Studia na kierunku administracja są dla mnie bardzo przyjemne. Nauka nie jest tak intensywna jak w liceum, głównie koncentruję się na sesjach. Z odpowiednim zarządzaniem czasem można łatwo łączyć studia z pracą. Cieszę się z pozytywnej atmosfery na uczelni. Wykładowcy są mili i kompetentni, a studenci są tolerancyjni i chętni do pomocy. Jestem zadowolony z wyboru tego kierunku i uczelni.

  14-02-2024