Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Jaworzno)(Niepublliczna)

palceholder

43-603 Jaworzno

ul. Inwalidów Wojennych 2

tel.:

505 387 670

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Jaworzno). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Gosiulek
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Ja jestem zachwycona! Ale może to dlatego, że mam naprawdę wspaniałą grupę, z która uwielbiam spędzać czas :) Dodatkowo studiuje kierunek, który sobie wymarzyłam, więc jestem po prostu zadowoloną studentką :) Już się nie mogę doczekac praktyk i chciałabym pojechać na jakiś obóz sportowy. Nauki jest dużo, ale ja lubię siedzieć w książkach. Mam nadzieję, że przyszłość będzie rownie kolorowa co studia i znajde interesująca pracę :)

  27-02-2023
 • Kamil
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Pomyślałem, że napsizę opinie o tej fajnej uczelni. Same moje początki z uczelniami w polsce były bardzo niepewne i nie potrafiłem się odnaleść. na WSB trafiłem w sumie przypadkowo, bo bezpośrednio do policji iść nioe chciałem i nie załuje. Wykłady prowadzone bardzo profesjonalnie, a sami wykładający mieli spore doświadczenie w tym co robili. Jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia nad wyborem uczelni to zdecydowanie powinien sprawdzić wsb.

  17-03-2022
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)