Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) - WYDZIAŁ STUDIÓW SPOŁECZNYCH W GLIWICACH

44-100 Gliwice

ul. Piłsudskiego 9

tel.:

32 335 40 19

ikonka email do uczelni

gliwice@wsb.net.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) - WYDZIAŁ STUDIÓW SPOŁECZNYCH W GLIWICACH Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

  • Jestem już po kilku zjazdach. Atmosfera pozytywna, wykładowcy spoko, zajęcia interesujące. polecam studia z pedagogiki na wyzszej szkole bezpieczenstwa, nie ma zadnego problemu zeby wybrac interesujaca specjalnosc, potem troche trzeba dać od siebie i praca się znajdzie. Decyzja pod względem wyboru uczelni trafiona. Wiem że to dopiero poczatek, ale oby tak dalej .

    Karlos
    Pedagogika
    12-11-2019
  • Jestem świeżo po obronie na kierunku Psychologia. Idąc na studia miałam wątpliwości na co się zdecydować. Pomimo trudu minionych lat polecam :) Myśle że na każdej uczelni nie jest łatwo, a WSB w Gliwicach ma na prawdę bardzo ciekawą ofertę. Odnośnie wykładowców to zależy na kogo się trafi, są tacy którzy na prawdę chcą nauczyć, a i tacy którzy lubią pomęczyć studentów. Mimo wszystko te studia to była moja dobra decyzja :)

    Aśka
    Psychologia w biznesie
    09-07-2019