Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) - WYDZIAŁ STUDIÓW SPOŁECZNYCH W GLIWICACH. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Anna
  Podyplomowe

  Fajna uczelnia, zawodowi wykładowcy oraz bardzo duża oferta dodatkowych szkoleń i kursów zarówno tych darmowych jak i płatnych. Miła atmosfera na uczelni wsród studentów i bardzo dobra obsługa w dziekanacie. Jako absolwentka polecam serdecznie. Uczelnia ma Bardzo dużo porozumień z innymi instytucjami przez co dzięki praktykom można znaleźć odrazu prace w czasie studiów i po kontynuować

  24-02-2023
 • Ola
  Psychologia

  Jestem już na 3 roku, organizacja jest super każdą sprawę można szybko rozwiązać z pomocą Pani Dziekan. Planuję dalej kontynuować naukę na WSB na studiach podyplomowych. Warto przyjść i samemu się przekonać. Jeśli ktoś by miał jakieś wątpliwości zawsze warto wpaść na uczelnie, dopytać czy na dzień otwarty. Myślę, że studenci też chętnie odpowiedzą na kilka pytań, ja na pewno.

  24-02-2023
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)


 • Karlos
  Pedagogika

  Jestem już po kilku zjazdach. Atmosfera pozytywna, wykładowcy spoko, zajęcia interesujące. polecam studia z pedagogiki na wyzszej szkole bezpieczenstwa, nie ma zadnego problemu zeby wybrac interesujaca specjalnosc, potem troche trzeba dać od siebie i praca się znajdzie. Decyzja pod względem wyboru uczelni trafiona. Wiem że to dopiero poczatek, ale oby tak dalej .

  12-11-2019
 • Aśka
  Psychologia w biznesie

  Jestem świeżo po obronie na kierunku Psychologia. Idąc na studia miałam wątpliwości na co się zdecydować. Pomimo trudu minionych lat polecam :) Myśle że na każdej uczelni nie jest łatwo, a WSB w Gliwicach ma na prawdę bardzo ciekawą ofertę. Odnośnie wykładowców to zależy na kogo się trafi, są tacy którzy na prawdę chcą nauczyć, a i tacy którzy lubią pomęczyć studentów. Mimo wszystko te studia to była moja dobra decyzja :)

  09-07-2019