Akademia Polonijna / Polonia University(Niepublliczna)

palceholder

42-200 Częstochowa

ul. Pułaskiego 4 / 6

tel.:

34 36 84 200, 34 36 84 226

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Polonijna / Polonia University. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bartłomiej
  Administracja

  Wysoki poziom kształcenia. Przystępni, zaangażowani wykładowcy mocno ukierunkowani na motywację studentów. Mam poczucie, że zostałem dobrze przygotowana do wymagań współczesnego rynku pracy. Choć nauki było dużo to z sentymentem wspominam miniony na uczelni czas. Z czystym sumieniem polecam tę uczelnię. Ps. Kadra jest wspaniała i utrzymuje kontakt nawet z absolwentami :)

  29-04-2022
 • Józefa G.
  Pielęgniarstwo

  Polecam kierunek pielęgniarstwo. Pani Monika F. bardzo chętna do pomocy i można zgłosić się do niej z każdym problemem i porozmawiać o życiowych sprawach. Rektor wypłaca wysokie stypendia dla niepełnosprawnych (ja nie korzystałam) socjalne (ponad 1000 zł) oraz dla najlepszych studentów ( również ponad 1000zł) więc opłaca się studiować lub tak jak ja dodatkowo do pracy w szpitalu rozszerzyć swoje kompetencje. Licząc roczną wysokość czesnego, ja jeszcze zarobiłam

  29-04-2022