Reklama - Uniwersytet Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu

ADMINISTRACJA
BUDOWNICTWO
EKONOMIA
FILOLOGIA
FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
GEODEZJA i KARTOGRAFIA
INFORMATYKA
PEDAGOGIKA
PIELĘGNIARSTWO
PRACA SOCJALNA
PRAWO

Opis Uczelni

Bydgoska niepubliczna uczelnia wyższa, powstała 13-IX-2000r. z inicjatywy Heleny i Romana Czakowskich. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa rozpoczęła działalność oferując 2 kierunki studiów.
Uczelnia zaczęła cieszyć się dużą popularnością w regionie, będąc w 2011r. pierwszą uczelnią w Bydgoszczy i drugą w regionie pod względem ilości studentów. Szybko wzbogacono ofertę edukacyjną o nowe wydziały i kierunki, dostosowując się do oczekiwań studentów i wymogów rynku pracy.

Przyszli prawnicy, pracownicy administracji publicznej, finansiści, pedagodzy i pracownicy służby zdrowia mogą wybrać jeden z wielu kierunków zorganizowanych w ramach trzech Wydziałów, podejmując 3-letnie studia licencjackie, 3,5- letnie studia z tytułem zawodowym inżyniera, uzupełniające studia magisterskie, jednolite studia magisterskie i studia podyplomowe.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, zajmuje wysokie miejsca w rankingach uczelni wyższych, zajmując między innymi w 2018r. I miejsce wśród uczelni niepublicznych województwa kujawsko-pomorskiego, a rok później I miejsce w Bydgoszczy według rankingu uczelnianego „Perspektyw”. Uczelnia realizuje program wymiany studentów, posiadając kartę Erasmus+, a umowy międzynarodowe z partnerskimi uczelniami oferują atrakcyjne staże, kursy lub odbycie części studiów za granicą.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
ADMINISTRACJA1990 zł / rok
PEDAGOGIKA2490 zł / rok
BUDOWNICTWO2990 zł / rok
FILOLOGIA2990 zł / rok
EKONOMIA2890 zł / rok
GEODEZJA i KARTOGRAFIA3990 zł / rok
PRACA SOCJALNA2890 zł / rok
PRAWO3990 zł / rok
INFORMATYKA2990 zł / rok

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Bydgoska Szkoła Wyższa: Twoja wiedza - Twój sukces
Sonda UMK TV - "Co powinien wiedzieć student pierwszego roku?"
Dlaczego warto wybrać UKW?

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni kujawsko-pomorskie