Wyższa Szkoła Administracji (WSA)

43-300 Bielsko-Biała

ul. A. Frycza Modrzewskiego 12

tel.:

33 810-01-89, 33 810-01-89 w. 143

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wsa.bielsko.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Administracji (WSA) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiuje administrację na WSA w Bielsku Białej. Na uczelni poziom wykładowców jest bardzo różny. Jest troszkę starszej kadry tak po siedemdziesiątkę która uczy ale chyba już bez jakiejś większej ochoty i trochę młodszych którym się bardzo chce. Z wyboru kierunku jestem dośc zadowolona. Myślę, że da mi on perspektywę stabilnej pracy. Na ile uczelnia przygotuje mnie do zawodu to trudno mi powiedzieć, bo jeszcze nie pracuję, ale myślę ze dam radę. Na administracji będziecie mieli dużo przepisów. Troche też od Was będzie zależało na ile się chcecie tego nauczyć a na ile tylko się prześliznąć na egzaminie.

  Weronika
  Administracja
  24-03-2021
 • Cześć. Wszystko zależy oczywiście od tego na jaki kierunek się wybiera, ale z tego co wiem to szkoła po****da lecz nie wiem jakie kierunki zostają i na jak długo. Więc trzeba iść do źródła by mieć prawdziwe informacje jeśli chodzi o działanie szkoły. Mojego kierunku już nie będzie a nie orientuje się co z innymi kierunkami. Ogólnie szkoła spoko. Ja licencjat robiłam jakieś 4 lata temu i jestem zadowolona. Teraz mgr i również jestem zadowolona

  Sabina
  Fizjoterapia
  17-05-2018