Wyższa Szkoła Administracji (WSA)(Niepublliczna)

palceholder

43-300 Bielsko-Biała

Plac Marcina Lutra 7

tel.:

33 815 11 07

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Administracji (WSA). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kacper
  Pedagogika

  Moje doświadczenie na pierwszym roku pokazuje, że zaangażowanie wymagane do zaliczenia zajęć różni się w zależności od wykładowcy. Większość przedmiotów w tym czasie koncentruje się na nauce pamięciowej, jak np. zapamiętywanie dat, co czasem może być frustrujące z braku praktycznych metod nauki. Zauważyłem też, że ogólny poziom nauki jest niższy niż w liceum. Atmosfera między studentami jest przyjazna, bez zbytniej rywalizacji, a wykładowcy podchodzą do nas z dużym szacunkiem. Pomimo mojej generalnie pozytywnej oceny ludzi tutaj, muszę przyznać, że uczelnia boryka się z problemami organizacyjnymi, które wymagają poprawy.

  22-01-2024
 • Beata
  Administracja

  Jestem Beata, szczęśliwa absolwentka Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej. W zeszłym roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Administracja. Wcześniej skończyłam również licencjat na tej samej uczelni. Jestem bardzo zadowolona. Świetna kadra, wspaniali ludzie. Poznałam tutaj wiele fantastycznych osób, z którymi do dzisiaj utrzymuje kontakt. Nauki było sporo, pomimo ogólnej opinii, że za pieniądze można mieć wszystko, niestety nie tutaj. Ważna jest wiedza i umiejętności, a są one weryfikowane bardzo często. Zaraz po studiach znalazłam pracę, konkurencja duża, lecz zdobyta wiedza pomogła mi otrzymać wymarzone stanowisko.

  20-02-2023
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)


 • Betty
  Administracja

  WSA to uczelnia godna polecenia. Wykładowcy posiadają ogrom wiedzy, którą w profesjonalny sposób przekazują na zajęciach. Prof. Antoni Osierda to Dziekan pełen empatii, zrozumienia dla studenta, a nade wszystko idealny dowodzący. Nigdy nie zostawił nas samych z problemami. Zawsze dyspozycyjny, pomocny. Uczelnia szanująca zdanie studenta, co obecnie rzadko się zdarza. Z czystym sumieniem polecam. Studentka Betty

  31-05-2021
 • Marcel
  Administracja

  Studiuję administracje tutaj. Szkoła jak szkoła nie miałem jakiś mega oczekiwań. Kadra na uczelni jest spoko w większości przypadków ludzie są kompetentni zależy im na przekazaniu wiedzy. Atmosfera na Uczelni jest w porządku. Mi zależy glównie na dyplomie bo na wielu stanowiskach jest to odgórny wymogł. Pracy to myślę, że i tak nauczę się w pracy a jeśli chodzi o rekrutację do urzędu to myślę, że tu trzeba troche indywidualnie się przyłożyć, żeby te testy zaliczyć. Moje odczucia z uczelni są pozytywne.

  18-05-2021
 • Weronika
  Administracja

  Studiuje administrację na WSA w Bielsku Białej. Na uczelni poziom wykładowców jest bardzo różny. Jest troszkę starszej kadry tak po siedemdziesiątkę która uczy ale chyba już bez jakiejś większej ochoty i trochę młodszych którym się bardzo chce. Z wyboru kierunku jestem dośc zadowolona. Myślę, że da mi on perspektywę stabilnej pracy. Na ile uczelnia przygotuje mnie do zawodu to trudno mi powiedzieć, bo jeszcze nie pracuję, ale myślę ze dam radę. Na administracji będziecie mieli dużo przepisów. Troche też od Was będzie zależało na ile się chcecie tego nauczyć a na ile tylko się prześliznąć na egzaminie.

  24-03-2021
 • Sabina
  Fizjoterapia

  Cześć. Wszystko zależy oczywiście od tego na jaki kierunek się wybiera, ale z tego co wiem to szkoła po****da lecz nie wiem jakie kierunki zostają i na jak długo. Więc trzeba iść do źródła by mieć prawdziwe informacje jeśli chodzi o działanie szkoły. Mojego kierunku już nie będzie a nie orientuje się co z innymi kierunkami. Ogólnie szkoła spoko. Ja licencjat robiłam jakieś 4 lata temu i jestem zadowolona. Teraz mgr i również jestem zadowolona

  17-05-2018