Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSBiF)

43-382 Bielsko-Biała

ul. Tańskiego 5

tel.:

33 829-72-27, 33 829-72-41

ikonka email do uczelni

wsbif@wsbif.edu.pl

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSBiF). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia przyjazna studentom, niski próg wejścia, wiadomo płatna uczelnia to nie jest jakoś szczególnie wymagająca wobec studentów, przynajmnie na kierunku Finanse i Rachunkowość, coś tam uczyć się trzeba, jest to mówiąc krótko uczelnia dobra dla osób pracujących by wyrobić sobie dodatkowy wpis do CV. Wykładowcy mają podejście prostudenckie, więc starają się pomóc, zachęcają do pytań i nie rzucają kłód pod nogi jak to często mam miejsce na publicznych uczelniach. Zależy co kto oczekuje, bardziej wymagający studenci-kujoni mogą się nudzić na większości zajęć ale oni aplikują na bardziej prestiżowe uczelnie gdzie liczy się wynik z matury, osoby który nie mogą sobie pozwolić na dłuższą codzienną naukę przez inne obowiązki życiowe powinny być usatysfakcjonowane. Zawsze warto się rozwijać a WSFiP umożliwia to w dogodny, w miarę bezstresowy sposób. Osobiście polecam.

  Absolwent
  Finanse i rachunkowość
  29-08-2021
 • Uczelnia mimo, że prywatna to daje perspektywy. W zależności od specjalności, po każdej z nich jest szansa na znalezienie pracy. W mojej ocenie kadra profesjonalna, doskonale zorganizowani oraz zorientowani w potrzebach na rynku pracy. Kadra to w większości wykładowcy z doświadczeniem w branży oraz wykładowcy z uczelni takich jak: katowicki UE, bielskie ATH czy Politechnika śląska oraz UŚ. Są rónież wykładowcy z krakowskich uczelni.

  $_$
  Finanse i rachunkowość
  13-04-2018
 • Dzień dobry wszystkim, W Wyższej Szkole Finansów i Prawa studiowałem 13 lat temu..napewno sporo się zmieniło-łącznie z nazwą - kiedyś Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów. Na owe czasy byłem bardzo zadowolony bowiem kadra profesorska była z górnej półki..., np. Rosati, Osiatynski, Wanatowicz itd. Organizacyjnie tez mile wspominam :) Pozdrawiam serdecznie Łukasz

  Łukasz
  Ekonomia
  11-04-2018
 • Studia wspominam bardzo dobrze, kierunek finanse i rachunkowość stał na wysokim poziomie a specjalizacja która kończyłem (gospodarka nieruchomości) daje naprawdę dobry start aby zostać zarządcą nieruchomości lub pracować w branży FM, ja jestem zadowolony z ukończenia tego kierunku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy luźnej rozmowy z zarządcami ,z którymi miałem styczność uważają to za dobry kierunek który pomoże mi w dalszej karierze i rozwoju zawodowym.

  Marek
  Finanse i rachunkowość
  11-04-2018