Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSBiF)

43-382 Bielsko-Biała

ul. Tańskiego 5

tel.:

33 829-72-27, 33 829-72-41

ikonka email do uczelni

wsbif@wsbif.edu.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSBiF) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia mimo, że prywatna to daje perspektywy. W zależności od specjalności, po każdej z nich jest szansa na znalezienie pracy. W mojej ocenie kadra profesjonalna, doskonale zorganizowani oraz zorientowani w potrzebach na rynku pracy. Kadra to w większości wykładowcy z doświadczeniem w branży oraz wykładowcy z uczelni takich jak: katowicki UE, bielskie ATH czy Politechnika śląska oraz UŚ. Są rónież wykładowcy z krakowskich uczelni.

  $_$
  Finanse i rachunkowość
  13-04-2018
 • Dzień dobry wszystkim, W Wyższej Szkole Finansów i Prawa studiowałem 13 lat temu..napewno sporo się zmieniło-łącznie z nazwą - kiedyś Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów. Na owe czasy byłem bardzo zadowolony bowiem kadra profesorska była z górnej półki..., np. Rosati, Osiatynski, Wanatowicz itd. Organizacyjnie tez mile wspominam :) Pozdrawiam serdecznie Łukasz

  Łukasz
  Ekonomia
  11-04-2018
 • Studia wspominam bardzo dobrze, kierunek finanse i rachunkowość stał na wysokim poziomie a specjalizacja która kończyłem (gospodarka nieruchomości) daje naprawdę dobry start aby zostać zarządcą nieruchomości lub pracować w branży FM, ja jestem zadowolony z ukończenia tego kierunku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy luźnej rozmowy z zarządcami ,z którymi miałem styczność uważają to za dobry kierunek który pomoże mi w dalszej karierze i rozwoju zawodowym.

  Marek
  Finanse i rachunkowość
  11-04-2018