Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)Akademia Nauk Stosowanych w Bielsku-Białej(Niepublliczna)

palceholder

43-382 Bielsko-Biała

ul. Tańskiego 5

tel.:

33 829-72-27, 33 829-72-41

Studia dyplomowe - kierunki
Administracja
Bezpieczeństwo wewnętrzne I stopnia
Bezpieczeństwo wewnętrzne II stopnia
Cyberprzestrzeń i Komunikacja Społeczna
Finanse i Rachunkowość I stopnia
Finanse i Rachunkowość II stopnia
Informatyka
Logistyka
Prawo

Opis Uczelni

akademia nauk stosowanych


Wyższa Szkoła Finansów i Prawa
powstała w 1995 roku i jest jedną z najstarszych uczelni niepublicznych na Podkarpaciu. Od początku jej powstania głównym celem było przygotowanie nowoczesnych, wykwalifikowanych kadr pracowników do pracy w sektorze prawa, bankowości czy finansów. Uczelnia kształci na kierunkach związanych z prawem, rachunkowością, bankowością.

Do wyboru są studia licencjackie i magisterskie, a także szereg dodatkowych szkoleń i kursów, z których mogą korzystać zarówno studenci, jak i osoby spoza uczelni. Wyższa Szkoła Finansów i Prawa dokłada wszelkich starań., aby kształcenie było realizowane na wysokim poziomie. Ma to odzwierciedlenie w wysokich pozycjach w licznych rankingach uczelni niepublicznych.

Nauka na wszystkich kierunkach odbywa się z dbałością o zdobywanie praktycznych umiejętności. Studenci kształcą się w dobrze przygotowanej bazie dydaktycznej i pod okiem świetnej kadry wykładowców akademickich. Absolwenci uczelni świetnie radzą sobie na rynku pracy i nie mają problemów ze znalezieniem zatrudnienia w wyuczonym zawodzie.

 

Misja Uczelni

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSFiP) w Bielsko-Białej to znakomity wybór dla ambitnych osób pragnących zdobywać wiedzę w sferze ekonomicznej i prawnej.

Założona z myślą o stworzeniu środowiska akademickiego o wysokim standardzie, uczelnia nieustannie inwestuje w rozwój swojej kadry oraz infrastruktury. Przez lata swej aktywności zasłużyła sobie na uznanie zarówno w środowisku naukowym, jak i biznesowym.

Misją WSFiP jest kształtowanie kompetentnych, etycznych i odpowiedzialnych obywateli, którzy są przygotowani do aktywnego uczestnictwa w dynamicznym świecie finansów i prawa. Uczelnia oferuje wysokiej jakości nauczanie oparte na najnowszych badaniach, nieustannie aktualizowanym programie nauczania i doskonale wyszkolonym gronie pedagogicznym.

Idąc naprzód, WSFiP pragnie być uczelnią, której dyplom będzie synonimem wiedzy i umiejętności, a absolwenci będą cenieni zarówno przez pracodawców, jak i społeczeństwo. To założenie jest filarem misji uczelni i nadrzędnym celem jej działań.

 

Studia podyplomowe

Znajdująca się w malowniczym Bielsko-Białej, Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSFiP) to renomowana uczelnia oferująca szeroki wybór programów studiów podyplomowych. Uczelnia ta zrozumiała istotę nieustającego kształcenia i dostosowania umiejętności do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Wśród możności kształcenia po studiach, WSFiP oferuje studia podyplomowe na wielu ciekawych i atrakcyjnych kierunkach. Znajdują się tu kursy dostosowane do potrzeb pracowników różnych sektorów, posiada szeroką gamę programów dla specjalistów, menedżerów i liderów. Atrakcyjność tych programów wynika zarówno z ich aktualności, jak i z doświadczonej kadry akademickiej.

Do przykładowych kierunków studiów podyplomowych na tej uczelni należy m.in.

  • Finanse i Rachunkowość,
  • Administracja Samorządowa,
  • Edukacja Dla Bezpieczeństwa.
Każdy z tych programów zapewnia studentom nie tylko solidne podstawy teoretyczne, ale także umiejętności praktyczne, które są niezbędne na obecnym rynku pracy.

Studia podyplomowe w WSFiP to doskonały sposób na rozwijanie swojej kariery i poszerzanie horyzontów zawodowych. Z uwagi na swoje zaangażowanie w jakość edukacji, uczelnia ta zdobyła wartościowe uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa (WSFiP) w Bielsko-Białej to renomowana uczelnia oferująca studia na kierunkach ekonomicznych i prawniczych. Ta instytucja jest znana z wysokich standardów dydaktycznych oraz nowoczesnej infrastruktury dydaktycznej. Wśród jej wiodących kierunków można wymienić finanse i rachunkowość, prawo, oraz administrację.

Jest także kilka innych uczelni w okolicy, które oferują podobne kierunki studiów. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oferuje różnorodne programy z zakresu nauk ekonomicznych, w tym finanse, rachunkowość i zarządzanie. Ta uczelnia jest szczególnie ceniona za swoje unikalne programy magisterskie i podyplomowe.

Akademia Techniczno-Humanistyczna (ATH) w Bielsko-Białej to kolejna atrakcyjna opcja dla osób zainteresowanych studiowaniem nauk społecznych. ATH posiada silną sekcję nauk społecznych, oferującą kierunki takie jak administracja i zarządzanie. Różnorodność programów nauczania oraz doskonała kadra dydaktyczna sprawiają, że ATH to alternatywa godna rozważenia.

Uniwersytet Śląski w Katowicach to jeszcze jedna propozycja dla osób zainteresowanych studiowaniem prawa i administracji. Fakultet Prawa i Administracji tej uczelni to miejsce o zasłużonej renomie, gromadzące wybitnych naukowców i ekspertów w dziedzinie prawa i administracji.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Finanse i Rachunkowość I stopnia2500
Informatyka2300
Prawo2400
Bezpieczeństwo wewnętrzne I stopnia2300
Administracja2200
Bezpieczeństwo wewnętrzne II stopnia2400
Finanse i Rachunkowość II stopnia-2600 zł/semestr
Logistyka2200
Cyberprzestrzeń i Komunikacja Społeczna2100

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Wirtualny spacer kampusem UEK
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa - dołącz do nas!
Jak wyobrażasz sobie idealną uczelnię? Poznaj WSE!