Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka. Nowy kierunek w UTH!

Informatyka. Nowy kierunek w UTH!Miło nam poinformować, że oferta edukacyjna Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej powiększyła się o studia inżynierskie na kierunku Informatyka.

Świadczone usługi w dobie wirtualnej rzeczywistości, digital marketingu, e-commerce, social mediów, nie mają ograniczeń w swoim rozwoju. Nowego wymiaru nadają usługom możliwości opierające się na coraz prostszej realizacji projektów, łatwiejszej współpracy. Podejmowanie wspólnych decyzji w sprawach społecznych, w skali mikro i makro jest stale usprawniane. Uwalniany jest potencjał drzemiący w tym co już istnieje i zwielokrotniona jest społeczna kreatywność. Wszystko wokół nas wymaga jednak oprogramowania, a to co już oprogramowane, wymaga systemowego współdziałania. To ogromne wyzwanie naszych czasów. A my wiemy, jak na to wyzwanie przygotować właściwe kadry.W ramach kierunku Informatyka oferujemy dwie specjalności:
  • Inżynieria oprogramowania
  • Technologie internetoweAbsolwent uzyskuje tytuł zawodowy inżyniera w zakresie Informatyki oraz będzie posiadał dobre przygotowanie do podjęcia studiów magisterskich.
  • Studia stacjonarne trwają 7 semestrów.
  • Studia niestacjonarne trwają 8 semestrów.Zostań programistą razem z UTH! Rekrutacja wystartowała: rekrutacja.uth.edu.pl.zdjecie

  • Data publikacji: 26.06.2017
    ikonka kierunki studiów

    Dodatkowe informacje o studiach - Warszawa