Akademia Muzyczna (AMUZ) im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

50-043 Wrocław

pl. Jana Pawła II nr 2

tel.:

71 310 05 00, 71 355 55 43

ikonka email do uczelni

www.amuz.wroc.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Muzyczna (AMUZ) im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kuba
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

  Jestem absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej we Wrocławiu. Studiuje w Akademii na wydziale instrumentalnym. Jestem bardzo zadowolony że tutaj studiuję. Myślę, że warto żebyście wiedzieli że uczelnia to jedna sprawa a co i u kogo studiujecie to druga sprawa. Mogę być dwie osoby które wybrały zupełnie inne instrumenty i mają kontakt z innymi wykładowcami. Druga sprawa to ludzie mają też różne temperamenty, jedna osoba będzie super zadowolona ze swojego wykładowcy mentora inna będzie zawiedziona. No cóż nie z każdym złapiecie chemie. Myślę, że warto skorzystać z czegoś takiego jak dzień otwarty, albo nawet pójść o krok dalej i przyjść na uczelnię, aby pogadać ze studentami którzy wybrali konkretny instrument. Ten ostatni pomysł w sumie wydaje mi się najbardziej sensowny.

  09-04-2021
 • mariusz
  Pedagogika instrumentalna

  Są tu ludzie od których się możecie sporo nauczyć i mam do nich bardzo duży szacunek. Odnoszę jednak wrażenie, że niektórzy wykładowcy są trochę za bardzo chimeryczni, ale na swoim zawodzie się znają. Na pewno wszyscy z nich mieli dużą pasję kiedyś, a teraz jest różnie. Sa tacy którym tej pasji jeszcze sporo zostało a są tacy którym się po prostu trochę niechce i najlepiej obchodzić się z nim jak z jajkiem. Wrocław z koleji jest rewelacyjny i w moim odczuciu nic mu nie brakuje w stosunku do Krakowa. Miasto z miedzynarodową atmosferą. (studiuję instrumentalistykę ale nie ma jej w formularzu)

  19-03-2021