Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego(Niepublliczna)

palceholder

03-219 Warszawa

ul. Elektronowa 2

tel.:

228 142 564,
228 143 156,
508 587 925

Studia dyplomowe - kierunki
Pedagogika
Zarządzanie

Opis Uczelni

SZKOŁA WYŻSZA IM. BOGDANA JAŃSKIEGO

Znajdująca się w sercu Warszawy, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego (SWBJ) to prężnie rozwijająca się uczelnia. Założona w 1996 roku, ta wyższa uczelnia prywatna ma misję kształcenia studentów na kierunkach humanistycznych, społecznych i gospodarczych, z myślą o wpływie na rozwój społeczny.

Uczelnia oferuje studiów licencjackich i magisterskich dla pełno- i niepełnoetatowych studentów na różnych kierunkach, takich jak zarządzanie, pedagogika, socjologia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Ponadto, dla studentów zagranicznych, kursy są prowadzone w języku angielskim.

Na SWBJ szczególny nacisk kładziony jest na łączenie teorii z praktyką. Studentów zachęca się do uczestnictwa w praktykach, stażach oraz projektach badawczych. Chwalona za nowoczesne metody nauczania i zaangażowanie kadry, uczelnia dba również o rozwijanie w studentach kompetencji społecznych i zawodowych.

Dobrze wyposażone kampusy, zawierające biblioteki, laboratoria, sale wykładowe i obiekt sportowy, tworzą doskonałe środowisko dla studentów. Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego to miejsce, w którym nauka spotyka się z pasją.

 

Misja Uczelni

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, to uczelnia, która zdobywa coraz większe uznanie wśród studentów i pracodawców. Ta renomowana instytucja edukacyjna, od lat kształci specjalistów w wielu dziedzinach nauczania.

Warunkiem realizacji najważniejszych założeń misji uczelni jest koncentracja na studentach jako głównych odbiorcach usług edukacyjnych. Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego stale pracuje nad doskonaleniem jakości nauczania, tworząc warunki do ciągłego rozwoju i samodoskonalenia dla swoich studentów.

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego koncentruje się na szkoleniu specjalistów o wysokim poziomie kompetencji, zdolnych do krytycznej analizy, zrozumienia i rozwiązania złożonych problemów w danym obszarze wiedzy. Ambicją uczelni jest przygotowanie absolwentów do wyzwań nowoczesnego świata oraz zapewnienie im miejsca na rynku pracy.

Misja Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego obejmuje również upowszechnianie wiedzy oraz wspieranie i rozwijanie nauki. Uczelnia działa aktywnie na rzecz społeczności lokalnej i międzynarodowej, tworząc platformę dla wymiany myśli, pomysłów i doświadczeń.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie to prywatna uczelnia zawodowa, która prowadzi studia na licencjacie i inżynieria na wielu ciekawych kierunkach. Stała się popularna przede wszystkim ze względu na wysokie standardy edukacji, międzynarodową współpracę oraz doskonałą lokalizację w pierwszej stolicy Polski.

W Warszawie działają również inne uczelnie oferujące podobne kierunki studiów. Uniwersytet Warszawski - największa i najstarsza uczelnia w mieście - proponuje takie same kierunki jak Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego. Ma silną pozycję na międzynarodowej arenie naukowej, a także atrakcyjne oferty stypendialne.

Akademia Leona Koźmińskiego znana jest z zarządzania, finansów i rachunkowości, które są również dostępne w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego. ALK jest jedną z najwyżej ocenianych prywatnych uczelni w Polsce.

Wreszcie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego ukierunkowany jest na nauki humanistyczne, społeczne i pedagogiczne - podobnie jak oferta kierunków SWBJ. Ta uczelnia jest ceniona za duchowość i holistyczne podejście do edukacji.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Zarządzanie2220-2565 zł2220-2565 zł
Pedagogika2225 zł2225 zł

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Wykład inauguracyjny Profesor Ewy Łętowskiej - APS Warszawa
Collegium Civitas
SGGW - Poczujesz się tu dobrze!