Warszawska Szkoła Reklamy (WSR)(Niepublliczna)

palceholder

02-777 Warszawa

ul. Szolc-Rogozińskiego 3

tel.:

+48 22 855 00 50,
+48 22 644 28 58,
+48 22 641 04 06,
+48 509 110 077

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawska Szkoła Reklamy (WSR). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Piotrek
  Grafika komputerowa i multimedia

  Uczelnia przede wszystkim punktuje u mnie dzięki ciekawym zajęciom, o których można powiedzieć, że są prowadzone przez ludzi z pasją. Widać, że wykładowcom na prawdę zależy na przekazaniu wiedzy, co niestety nie wszędzie jest standardem. Uczelnia stawia przede wszystkim na praktykę co dla mnie jest ogromną zaletą. Ja jestem bardzo zadowolony i z jakości kształcenia i z atmosfery jaka tam panuje.

  01-09-2022
 • x
  Grafika projektowa

  Atmosfera fajna, jeśli ktoś zaczyna całkowicie od zera to czemu nie. Ogólnie polecałabym mimo wszystko kursy i samodzielną naukę. Nie wszyscy wykładowcy przykładają się do realizacji tematów. Duża część wykładowców od dawna zawodowo nie pracuje i zostali trochę "w tyle", a praca projektanta jest dosyć dynamiczna i szybko się zmienia. Dodatkowo na zajęciach (nie wszystkich) odtwarzane są zadania z tutoriali na YT.. więc bardzo słabe podejście do uczniów którzy opłacają czesne, a w zamian dostają link, który.. finalnie i tak mogli by odtworzyć w domu.. za darmo :)

  10-06-2021
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)


 • Izabela
  Marketing

  Przyjemna atmosfera pomaga w nauce i nigdy nie było problemów z wykładowcami czy kimkolwiek z kadry, zawsze chętni do pomocy i można liczyć na dobrą komunikacje. Przystępne terminy można zawsze wynegocjować, ilość i możliwości studiowania przyjazne i ceny nie wygórowane. Na plus na pewno lokalizacja uczelni bo w stolicy, co ułatwia zawsze dojazd, zakorkowane miasto swoją drogą.

  06-05-2021
 • Izabela
  Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia

  Wartościowe zajęcia, miła kadra i solidne przygotowanie. Śmiało polecam! Jeżeli chodzi o wykładowców zawsze byli pomocni i nie mam się do czego przyczepić, sposób nauczania znośny, a sama nie spotkałam się z nieprzychylnymi komentarzami na temat szkoły. Jeżeli komuś zależy śmiało może przystąpić do rekrutacji, aplikowanie jest fajne i łatwe bo można się dogadać przez telefon.

  06-05-2021