Warszawska Szkoła Reklamy (WSR)

02-777 Warszawa

ul. Szolc-Rogozińskiego 3 pierwsze piętro, Warszawa

tel.:

22 855-00-50

ikonka email do uczelni

szkolareklamy@szkolareklamy.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawska Szkoła Reklamy (WSR). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Atmosfera fajna, jeśli ktoś zaczyna całkowicie od zera to czemu nie. Ogólnie polecałabym mimo wszystko kursy i samodzielną naukę. Nie wszyscy wykładowcy przykładają się do realizacji tematów. Duża część wykładowców od dawna zawodowo nie pracuje i zostali trochę "w tyle", a praca projektanta jest dosyć dynamiczna i szybko się zmienia. Dodatkowo na zajęciach (nie wszystkich) odtwarzane są zadania z tutoriali na YT.. więc bardzo słabe podejście do uczniów którzy opłacają czesne, a w zamian dostają link, który.. finalnie i tak mogli by odtworzyć w domu.. za darmo :)

  x
  Grafika projektowa
  10-06-2021
 • Przyjemna atmosfera pomaga w nauce i nigdy nie było problemów z wykładowcami czy kimkolwiek z kadry, zawsze chętni do pomocy i można liczyć na dobrą komunikacje. Przystępne terminy można zawsze wynegocjować, ilość i możliwości studiowania przyjazne i ceny nie wygórowane. Na plus na pewno lokalizacja uczelni bo w stolicy, co ułatwia zawsze dojazd, zakorkowane miasto swoją drogą.

  Izabela
  Marketing
  06-05-2021
 • Wartościowe zajęcia, miła kadra i solidne przygotowanie. Śmiało polecam! Jeżeli chodzi o wykładowców zawsze byli pomocni i nie mam się do czego przyczepić, sposób nauczania znośny, a sama nie spotkałam się z nieprzychylnymi komentarzami na temat szkoły. Jeżeli komuś zależy śmiało może przystąpić do rekrutacji, aplikowanie jest fajne i łatwe bo można się dogadać przez telefon.

  Izabela
  Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia
  06-05-2021