Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Warszawska Szkoła Reklamy (WSR)(Niepublliczna)

palceholder

02-777 Warszawa

ul. Szolc-Rogozińskiego 3

tel.:

+48 22 855 00 50,
+48 22 644 28 58,
+48 22 641 04 06,
+48 509 110 077

Studia dyplomowe - kierunki
Animacja filmowa
Charakteryzacja i wizaż
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna spec. Fotografia w mediach
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna spec. Grafika i multimedia w komunikowaniu społecznym
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna spec. Realizacja telewizyjna i reżyseria
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna spec. Strategia reklamy i public relations
Fotografia artystyczna
Grafika użytkowa II stopnia
Produkcja filmowa i telewizyjna
Projektowanie graficzne
Psychologia komunikacji II stopnia
Publikacje multimedialne
Realizacja obrazu filmowego
Realizacja obrazu filmowego
Realizacje intermedialne

Opis Uczelni

WARSZAWSKA SZKOŁA REKLAMY (WSR)


Warszawska Szkoła Reklamy (WSR)
to szanowana instytucja edukacyjna, zlokalizowana w samym sercu Warszawy. Ta utytułowana uczelnia specjalizuje się w edukacji przygotowującej do zawodu w branży reklamy.

Ze swoją wyjątkową metodologią dydaktyczną, WSR oferuje programy nauczania, które łączą teoretyczną wiedzę z rozwojem praktycznych umiejętności, niezbędnych do odniesienia sukcesu w dynamicznym świecie reklamy. Czerpiąc z doświadczeń najlepszych ekspertów w branży, uczelnia z sukcesem przygotowuje swoich studentów do wyzwań zawodowych.

Warszawska Szkoła Reklamy to nie tylko praktyczne warsztaty i profesjonalne studia. To również społeczność pełna pasji, której celem jest dostarczenie studentom najwyższego poziomu edukacji, inspiracji i możliwości rozwoju. W ofercie uczelni znajdują się różnorodne zajęcia, warsztaty i szkolenia, które dostarczają solidnej podstawy do twórczej kariery.

Decydując się na naukę w WSR, studenci otrzymują dostęp do unikalnych zasobów, wiedzy i narzędzi, które pomagają im przekształcić pasje w profesjonalną ścieżkę kariery.

 

Misja Uczelni

Warszawska Szkoła Reklamy (WSR) jest wyjątkową uczelnią z siedzibą w sercu dynamicznej, żywej kultury Warszawy. Z długą historią i silnym zaangażowaniem w kreowanie przyszłości reklamy, WSR ma wyraźną i ambitną misję uczelni.

Misja WSR koncentruje się na tym, aby pomagać studentom rozwijać kreatywność i umiejętności biznesowe, które są kluczowe dla przemysłu reklamowego. Uczelnia podkreśla wielowymiarowe podejście do edukacji, poprzez wspieranie pracowniczej ścisłej współpracy między studentami, kadra dydaktyczną i branżą reklamową.

Szkoła oferuje wysokiej jakości programy dydaktyczne, które zostały zatwierdzone przez Ekspertów z branży reklamowej. Dąży do uruchomienia studentów w ich przyszłe kariery, dając im mocne i solidne podstawy, które mogą zastosować w realnym świecie reklamy.

Misją WSR jest inspirować, edukować i rozwijać studentów, aby stali się liderami jutra. Warszawska Szkoła Reklamy z dumą bierze na siebie odpowiedzialność za kształtowanie przyszłości reklamy w Polsce.

 

Koła naukowe

Warszawska Szkoła Reklamy (WSR) - prywatna uczelnia zlokalizowana w stolicy Polski, czyli w Warszawie. Od chwili jej powstania, nieprzerwanie angażuje się w rozwijanie umiejętności studentów, z myślą o ich przyszłości zawodowej. Podstawą tej idei są m.in. koła naukowe, które są integralną częścią oferty edukacyjnej Uczelni.

Każdy student WSR ma możliwość aktywnej pracy w interdyscyplinarnych kołach naukowych. Praca w nich umożliwia pogłębianie wiedzy, zdobywanie precyzyjnych umiejętności oraz twórcze podejście do wybranych zagadnień. Uniwersyteckie koła naukowe to przestrzeń do eksperymentowania, badania i dyskutowania na tematy związane z różnymi obszarami nauki.

WSR dołożyła wszelkich starań, aby pracując w kołach naukowych, student mógł rozwijać swoją kreatywność, a jednocześnie poznawać najnowsze trendy i narzędzia w swojej dziedzinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, Uczelnia stale rozwija i usprawnia swoją ofertę koło naukowe, dostosowując ją do bieżących potrzeb i trendów rynkowych.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Szeroko ceniona za swoje innowacyjne podejście do kształcenia, Warszawska Szkoła Reklamy (WSR) jest interesującym miejscem dla osób pragnących rozpocząć lub pogłębić swoją karierę w przemyśle marketingu i reklamy. Zlokalizowana w dynamicznym mieście, jakim jest Warszawa, uczelnia oferuje studiującym wiele możliwości do rozwijania swojego potencjału.

W pobliżu WSR znajdują się trzy inne uczelnie, które oferują podobne kierunki studiów. Pierwszą z nich jest Akademia Leona Koźmińskiego, znana z oferowania kierunków skupiających się na biznesie i innowacjach, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla aspirujących marketerów.

Następnie, mamy Szkołę Główną Handlową (SGH) - znaną ze swojego prestiżowego programu studiów na kierunku Zarządzanie. Ważnym elementem programu SGH są kursy marketingu, które pomagają studentom zrozumieć istotę strategii marketingowych w praktycznym kontekście biznesu.

Na koniec, warto wspomnieć o Uniwersytecie Warszawskim - największej i najstarszej uczelni w Polsce. Oferuje on szeroki zakres kierunków, w tym studia magisterskie z marketingu. Szczególną uwagę zwraca tutaj zaawansowane kurasy marketingu cyfrowego, które są bardzo cenione przez pracodawców.

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

WSEIZ.PL - DOŁĄCZ DO NAS!
Wejdź do laboratorium... Kryminologia i Kryminalistyka - UTH
Jakub BRO Birecki- Dlaczego Akademia Leona Koźminskiego?