Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

SAP ERP na Akademii Leona Koźmińskiego


Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na otwarte zajęcia dla kandydatów na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP”. Będzie na nich można poznać praktyczny charakter proponowanych przez Akademię studiów podyplomowych dotyczących tego systemu oraz porozmawiać o ich programie i kwestiach organizacyjnych.

ERP, czyli Enterprise Resource Planning to systemu oprogramowania służący do strategicznego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Celem prowadzonych przez Akademię Leona Koźmińskiego studiów jest przygotowanie do pracy z tymi podstawowymi dla działania dużego przedsiębiorstwa systemami na bazie systemu SAP. System ten pozwala zdobywać przedsiębiorstwu przewagę konkurencyjną dzięki koordynacji procesów biznesowych. Dzięki SAP są one lepiej zorganizowane i zautomatyzowane, przez co bardziej wydajne i opłacalne.

System SAP według badań jest używany przez 30% korporacji i dużych przedsiębiorstw na świecie i 40% w Polsce. Dzięki znajomości systemu wzrasta szansa na zdobycie pracy w takich obszarach jak logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa czy kontroling finansowy. Łatwiej też zostać zatrudnionym jako konsultant wdrożeniowy czy architekt procesów biznesowych. Absolwenci studiów mogą zdobyć znaczną przewagę na rynku pracy.

Trenerem wydarzenia będzie Paweł Woźniak, absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego, pracujący dla przodujących zakładów przemysłu chemicznego jako Senior konsultant SAP. Zajęcia odbędą się w sobotę 20 stycznia 2018 r. w godz. 16:00-18:00 w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 57. Udział w warsztatach jest bezpłatny, konieczne wypełnienie formularza.


Data publikacji: 16.01.2018