Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna (WSSE) w Gdańsku - Filia w Szczecinie (Niepubliczna)

Galeria zachodniopomorskie
Galeria zachodniopomorskie
Galeria zachodniopomorskie
Galeria zachodniopomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna (WSSE) w Gdańsku - Filia w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

  • gawron
    Psychologia - NOWOŚĆ!

    Zajęcia są raczej teoretyczne, więcej o teorii niż o praktyce. Wykładowcy są w porządku, ale uczelnia nie oferuje jakoś szczególnie rozbudowanego zaplecza do nauki. Mimo to, jeśli ktoś nie szuka "topowych" uczelni, a chce zdobyć podstawową wiedzę o psychologii, to jest to dość spokojny wybór. Dobrze dla tych, którzy po prostu chcą zdobyć papier i wiedzę podstawową, żeby później poszukać praktyki na własną rękę.

    02-06-2025
  • Lena
    Psychologia

    Na studiach jest sporo nauki, ale przy dobrej organizacji czasu można to pogodzić z innymi obowiązkami. Osobiście mam więcej wolnego czasu niż w szkole średniej. Często korzystam z darmowych materiałów dostępnych w bibliotece i internecie. Kierunek psychologii jest przyjemny dla tych, którzy się tym interesują. Atmosfera na uczelni jest dobra, a wykładowcy są skłonni pomagać studentom, którzy starają się zdać. Po pierwszym roku nauka staje się łatwiejsza. Polecam uczelnię, jest w porządku.

    05-04-2024