Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu Europabiz.pl(Niepublliczna)

70-965 Szczecin

Plac Kilińskiego 3

tel.:

+48 72 44 64 000

ikonka email do uczelni

europabiz.pl@gmail.com

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu Europabiz.pl. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Nicky
  Nowe media w biznesie

  Super miejsce. Fachowa kadra. Elastyczne podejście do słuchaczy. Intensywne grafiki, ale potrafią uwzględnić czynnik ludzki. Przygotowanie do zawodu na naprawdę dobrym poziomie. Zajęcia skupiają się na praktycznym zastosowaniu w późniejszej pracy. Bardzo dobre wrażenie robi możliwość uzupełniania dokumentów drogą elektroniczna. Przystępne formy zaliczania przedmiotów.

  07-10-2022
 • Agnieszka
  Zarządzanie i edukacja w służbach publicznych

  Kierunki studiów są interesujące i innowacyjne. Studenci z zainteresowaniem i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Wysoka jakość kształcenia. Wykładowcy to osoby pełne pasji i w pozytywny sposób wpływające na swoje otoczenie. Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl realizuje studia podyplomowe we współpracy z Collegium Da Vinci (jedną z najlepszych wielkopolskich uczelni).

  07-10-2022
 • Agnieszka
  Podyplomowe

  Korzystalam z oferty uczelni dwukrotnie wybierając studia podyplomowe z pedagogiki i nauczania wiedzy o spoleczenstwie i byłam bardzo zadowolona : świetnie prowadzone zajęcia, bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, otwarta i życzliwa kadra. Obsługę sekretariatu oceniam wzorowo. Gorąco polecam wszystkim którym zależy na uzupełnieniu lub zdobyciu wykształcenia.

  07-10-2022