Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Politechnika Morska rozpoczęła rekrutację 2023!

Politechnika Morska rozpoczęła rekrutację 2023!Politechnika Morska w Szczecinie zaprasza na studia! Zapisy ruszyły 15 maja, a rekrutacja zakończy się 18 lipca

Chcesz pracować na morzu? Marzy ci się dobrze płatna praca na lądzie? Jesteś fanem nowoczesnych technologii? W takim razie Twoje miejsce jest na Politechnice Morskiej! 
Jako uczelnia techniczna kształcimy specjalistów nawigacji, inżynierii mechanicznej, sektora TSL, geodezji czy branży IT. Przy użyciu najnowszych technologii m.in. symulatorów, robotów – w tym również humanoidalnych, specjalistycznego oprogramowania komputerowego – zapewniamy studentom praktyczną naukę zawodu w przyjaznej atmosferze. 

Oferta edukacyjna PM jest stale dostosowywana do rynkowych trendów, co gwarantuje świetnie płatną i łatwo dostępną pracę po studiach. Dlatego wybór Politechniki Morskiej to gwarancja świetlanej przyszłości.

Przekonamy Cię, że warto u nas studiować! Zapisz się już dziś na webinaria czyli spotkania online ze studentami Politechniki, którzy opowiedzą o Uczelni, kierunkach studiów oraz życiu studenckim. Sprawdź również nasz eko informator.

Obierz kurs na dobrą przyszłość i #Postawnamorską! Szczegóły na stronie.

Rekrutacja Politechnika Morska

Data publikacji: 17.05.2023
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Szczecin