Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) we Wrocławiu - Wydział Ekonomiczny w Opolu

45-372 Opole

ul. Kośnego 72

tel.:

77 401 94 44, 77 401 94 01

ikonka email do uczelni

opole@wsb.wroclaw.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) we Wrocławiu - Wydział Ekonomiczny w Opolu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej, z uczelni jestem bardzo zadowolona, studiuję na kierunku finanse i rachunkowość. Wybieram specjalność Finnase małuych i średnich działalności gospodarczych, bo chcę założyć swoją działalność po studiach., tzn teraz już działam pod skrzydałami AIP, ale tak na poważnie z ZUSem to juz po studiach ;-) Uczelnia jest bardzo dobrze zorganizowana pod kątem studenta, przejrzysta platforma internetowa.

  Iwona
  Finanse i rachunkowość
  16-03-2018
 • Studiuję na tej uczelni już 4 rok...W sumie już jeden skończyłem teraz studiuje drugi. Ogólnie praca jest nawet jak się nie ma wyższego wykształcenia. A wszystko zależy od studenta. Jeżeli podczas studiów zapisać się gdzieś na staż sprawdzisz się na nim to z pracą nie ma żadnych problemów. A z stażami bardzo mocno pomaga uczelnia. Druga rzecz według mnie ważna na uczelni uczą praktycy, osoby które znają branże od środka. Dzięki temu jak się wykażesz i pogadasz z nimi jestem pewny, że z pracą nie będzie problemów. Wiedzą jak na każdych studiach, zależy od tego ile się nauczysz.

  Łukasz
  Finanse i rachunkowość
  08-03-2018
 • Mi studiuje się świetnie, dużo studentów więc można powiedzieć że się jest "niewidocznym" :D ale dla mnie to jest raczej zaletą:) Wykładowcy jak wykładowcy, niektórzy są fajni niektórzy nie za bardzo... jak wszędzie .., ale z sesja nie miałam najmniejszego problemu mimo, że w tygodniu pracuje I nie miałam zbytnio czasu na nauke Osobiście polecam uczelnię :D

  Dorota
  Zarządzanie finansami i rachunkowość
  07-03-2018