Wyższa Szkoła Pedagogiczna (WSP) im. Janusza Korczaka w Warszawie - wydział w Olsztynie(Niepublliczna)

10-088 Olsztyn

ul. Sikorskiego 23

tel.:

89 542 75 36

ikonka email do uczelni

olsztyn@wspkorczak.eu

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Pedagogiczna (WSP) im. Janusza Korczaka w Warszawie - wydział w Olsztynie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Karolina
  Pedagogika

  W szkole panuje przyjazna atmosfera. To jest na pewno jedna z większych zalet tej uczelni. Organizacja pozostawia jednak trochę do życzenia. Niekiedy odwoływane są wykłady w ostatniej chwili. Czasami trudno też jest uzyskać jakąś konkretna informacje. Trudno jest się dodzwonić, a jeśli Ci się to już uda to wtedy okazuje się że nie ma osoby kompetentnej, aby odpowiedzieć na twoje pytanie. Poziom wykładowców to loteria, są świetni i słabi. Podsumowując, uczelnia się trochę stara, ale mogła by bardziej.

  15-04-2021
 • Dorota
  Pedagogika

  Studiuję w trybie niestacjonarnym. Uważam, że uczelnia nie jest zła. Poziom nauczania jest jak dla mnie przyzwoity. Nie miałam jakiś złych przygód. Nie są to jakieś mega trudne studia. Trochę trzeba się przyłożyć i tyle. Na egzaminach jakiś większych problemów nie miałam. Samo studiowanie na tym kierunku jest ciekawe z mojego punktu widzenia. Jak będzie z pracą w zawodzie to jeszcze nie wiem. Mam nadzieje, że coś się znajdzie. Jeśli chodzi o samą uczelnie to zawiedziona nie jestem, ale lepiej też mogłoby być.

  06-04-2021
 • ola
  Pedagogika

  Patrzac z perspektywy studentki tej uczelni bylo super. Mili nauczyciele. Byly przedmioty, do kyorych naprawde trzeba bylo przysiasc, ale z kolei tez najwazniejsze sa checi i choć minimalny wysilek. Payrzac z perspektywy wykladowcy mnostwo osob przychodzi na zajecia zupelnie nieprzygotowanym. W poprzednim roku zdarzyl mi sie student, ktory swoje zagadnienie na zajecia dopiero wygooglowal podczas prezentacji. Oczywiscie nie zaliczylam. A on za to zlozyl na mnie skarge do dziekanatu. Bo jemu nalezy sie zaliczenie.

  10-01-2018