Reklama - Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki (WSEI) w KrakowieUniwersytet Jagielloński - Instytut Ekonomii i Zarządzania (ECON UJ) (Publiczna)

palceholder

30-348 Kraków

ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4

tel.:

12 664-56-32

Studia dyplomowe - kierunki
Instutut Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Opis Uczelni

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - INSTYTUT EKONOMII I ZARZĄDZANIA (ECON UJ)

Stołując nad ręką historii, Uniwersytet Jagielloński (UJ) z siedzibą w Krakowie, gwarantuje najwyższą jakość edukacji dopasowanej do współczesnych potrzeb absolwentów. Wśród wielu wydziałów i jednostek dydaktycznych, specjalne miejsce zajmuje Instytut Ekonomii i Zarządzania (ECON UJ).

Dzięki unikalnej ofercie kursów oraz doświadczonej kadrze profesorskiej, ECON UJ uchodzi za jedno z najbardziej innowacyjnych centrów edukacyjnych w Polsce. Unikalny charakter studiów podkreślają praktyki zawodowe oraz rozmaite formy współpracy z biznesem, przez co studenci są doskonale przygotowani do rynku pracy.

Kampus UJ, umiejscowiony w centrum miasta, pełen jest zabytkowych budynków, obiektów zlokalizowanych blisko atrakcji i zabytków Krakowa. Uczelnia oferuje także nowoczesne obiekty sportowe i biblioteczne, tworząc idealne warunki do nauki oraz rozwoju osobistego.

Z ECON UJ, instytutem mającym bogatą tradycję, pręgnącą w kierunku innowacji i globalnej konkurencyjności, absolwenci wyruszają, by kształtować przyszłość ekonomii i zarządzania na całym świecie. To uczelnia dla tych, którzy chcą nawiązać trwałą więź z wiedzą, nauką i przyszłymi liderami biznesu.

 

Misja Uczelni

Sercem historycznej stolicy Polski, Krakowa, jest renomowana uczelnia - Uniwersytet Jagielloński - Instytut Ekonomii i Zarządzania (ECON UJ). Przez wieki stanowi on istotny ośrodek naukowy, kształcąc studentów na najwyższym poziomie, a jego misją jest poprawa społeczeństwa poprzez kształcenie, badania naukowe i działania służące społeczności.

Budując na solidnych fundamentach swojej bogatej historii, ECON UJ oferuje programy edukacyjne, które łączą teorię z praktyką, dając studentom niezbędną wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dynamicznym świecie biznesu. Zaangażowanie w rozwijanie globalnych problemów ekonomicznych i zarządczych to podstawowy cel uczelni.

Instytut jest znany z doskonałości akademickiej i prowadzenia badań na najwyższym światowym poziomie. Uzbrojen w te silne filary, ECON UJ jest daleko więcej niż tylko miejscem nauki - to społeczność, która inspiruje przyszłe pokolenia liderów.

W kierowaniu społeczeństwem ku lepszemu jutro, Uniwersytet Jagielloński - Instytut Ekonomii i Zarządzania pozostaje niezmiennie oddany swej misji – „Plus Ratio Quam Vis” co w tłumaczeniu z łaciny znaczy „Rozum zdominował siłę”.

 

Studia podyplomowe

Uniwersytet Jagielloński - Instytut Ekonomii i Zarządzania (ECON UJ) to miejsce, które kształtuje przyszłe elity biznesu. Znajduje się w sercu jednego z najpiękniejszych miast Polski - Krakowie, co zapewnia niepowtarzalną atmosferę nauki.

ECON UJ oferuje kierunkowe studia podyplomowe, które stanowią cenne uzupełnienie kwalifikacji dla biznesowych profesjonalistów. Szeroka gama dostępnej oferty edukacyjnej pozwala na rozwijanie kompetencji w specjalistycznych obszarach.

Na przykład, absolwenci mogą wybrać studia podyplomowe z Zarządzania Projektami, które skupiają się na najnowszych strategiach i narzędziach niezbędnych do skutecznego zarządzania projektami. Kolejną możliwością są studia z Analizy Danych, gdzie nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności korzystania z zaawansowanych narzędzi analitycznych. Studia Finanse dla Menedżerów to kierunek dla osób, które chcą zwiększyć swoje zrozumienie zarządzania finansami w przedsiębiorstwach.

Z ECON UJ absolwenci wychodzą z przekonaniem, że są dobrze przygotowani do podjęcia nowych wyzwań biznesowych.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Uniwersytet Jagielloński - Instytut Ekonomii i Zarządzania (ECON UJ) jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych ośrodków dydaktyczno-naukowych w Polsce. Zlokalizowany jest w sercu malowniczego Krakowa, stolicy polskiej kultury i edukacji.

W bezpośrednim sąsiedztwie ECON UJ, na mapie krakowskich uczelni, znaleźć można Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Ta renomowana instytucja, specjalizująca się w kierunkach ekonomicznych i zarządzanie, jest idealnym miejscem dla studentów poszukujących alternatywy dla ECON UJ.

Akademia Górniczo-Hutnicza, choć znana głównie z kierunków technicznych, oferuje również studia z zakresu zarządzania. Tak więc, dla tych, którzy pragną połączyć ekonomię z naukami ścisłymi, AGH może być atrakcyjną opcją.

Wreszcie, dla zainteresowanych studiami biznesowymi, w Krakowie działa również Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Wydział Filozoficzny UPJPII oferuje interesujący kierunek zarządzania, który integruje perspektywę ekonomiczną z humanistyczną.