Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE) Politechniki Koszalińskiej

75-343 Koszalin

ul Kwiatkowskiego 6e

tel.:

94 34 39 114

ikonka email do uczelni

wne@tu.koszalin.pl

Opinie o uczelni (5)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE) Politechniki Koszalińskiej Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studia na kierunku Finanse i rachunkowość zakończyłam w kilka lat temu. Myślę, że wybór WSIiZ był doskonałą decyzją, ze względu na możliwości rozwoju i niepowtarzalny klimat na uczelni. Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi, zdobyłam nowe umiejętności, poszerzyłam swoje horyzonty myślowe, a przede wszystkim otrzymałam wiedzę niezbędną do realizacji planów zawodowych. Zdecydowanie polecam uczelnię :)

  Patrycja
  Finanse i rachunkowość
  12-09-2017
 • W ubiegłym roku ukończyłem studia na kierunku Zarządzanie i od tego czasu moja kariera zawodowa zdecydowanie się rozwinęła. Dyplom uczelni pozwolił mi na zdobycie dobrego stanowiska pracy oraz umożliwił dalszy rozwój umiejętności na studiach podyplomowych. Uczelnię samą w sobie oceniam bardzo pozytywnie. Materiału było dość sporo, ale wykłady prowadzone były w interesujący sposób, przez co nie miałem problemów z przyswojeniem wiedzy. Jako duży plus oceniam ilość kontaktu z praktykami i przedsiębiorcami.

  Mariusz
  Zarządzanie
  11-09-2017
 • Studia zorientowane na przyszłość. Uczelnia stawia na praktyczna naukę zawodowu co jest ogromym atutem w dzisiejszych czasach. Kontakt z praktykami z dziedziny ekonomii bardzo dużo mi dały, a wiedza zdobyta na wykładach jest przeze mnie bardzo często wykorzystywana w pracy. Czas studiów wspominam znakomicie, wspaniała atmosfera nie tylko wśród studentów, ale również w kontaktach z wykładowcami i dziekanatem. Wiele ciekawych wydarzeń i imprez, które na długo zapadły w pamięć :)

  Ania
  Ekonomia
  10-09-2017
 • Ukończyłem studia na kierunku Gospodarka przestrzenna kilka lat temu, ale okres studiów zapamiętam jako najlepszy czas w swoim życiu. Był to okres bardzo miło spędzony, który upływał mi nie tylko na wykładach i nauce, ale również na aktywnym działaniu w samorządzie studentów i w kołach naukowych. W trakcie studiów zdobyłem wiele ciekawych umiejętności, które do dziś wykorzystuję w pracy. Studia pozwoliły mi poznać ciekawych ludzi, wziąć udział w projektach naukowych i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami :) Polecam!

  Dariusz
  Gospodarka przestrzenna
  10-09-2017
 • Uczelnię wybrała ze względu na pozytywne opinie wśród moich znajomych i przyznam szczerze, że się nie zawiodłam. Znakomite podejście do studenta i ciekawie realizowany program studiów. Dziekanat i wykładowcy bardzo życzliwi i pomocni, szczególnie w trakcie pierwszego semestru. Ilość nauki jak najbardziej na plus, nie było mowy o długim zakuwaniu przed sesjami.

  Kinga
  Finanse i rachunkowość
  09-09-2017